Autor Zpráva
PORTUGAL
Profil *
Caute,
prosim Vas moc o pomoc. Snazim sa vytvorit animaciu, kde sa mi rozpohybuju 4 usecky. Problem je v tom, ze by som potreboval aby boli pohyb zavysli na pohybe kurzora. Ak prejdem po useckach z hora na dol, tak spravi jednotny pohyb. Ak prejdem po nic z dola na hor zase spravia iny pohyb. Ak s kurzorom naburam do pravej alebo lavej strany, tak sa mi usecky rozbiju....napada vas ako vyriesit tento problem? V AS som vcelku novacik a viem ze klasickou animaciou to vyriesim a znalost AS je v tomto smere nutna....za pomoc predom dakujem....
PORTUGAL
Profil *
Ospravedlnujem sa chyby v texte....pisal som to na rychlo...takze este raz a dufam ze poriadne:

Snazim sa vytvorit animaciu, kde sa mi rozpohybuju 4 usecky. Problem je v tom, ze by som potreboval aby bol pohyb zavysli na pohybe kurzora. Ak prejdem po useckach z hora na dol, tak spravi jednotny pohyb. Ak prejdem po nich z dola na hor zase spravia iny pohyb. Ak s kurzorom naburam do pravej alebo lavej strany, tak sa mi usecky rozbiju....napada vas ako vyriesit tento problem? V AS som vcelku novacik a viem ze klasickou animaciou to nevyriesim a znalost AS je v tomto smere nutna....za pomoc predom dakujem....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0