Autor Zpráva
Teddy
Profil *
Ahoj,

vim, ze do Flashe jde importovat video jako embeded a pak vse kompilovat a vznikne jeden velky swf soubor. Ja potrebuji spustit mov soubor pomoci actionscriptu ale tak aby video bylo externě. Nepodarilo se mi najit nejakou snadnou ukazku kodu v helpu ani na strycku googlovi, pomuzete nekdo prosim ?
Steve
Profil
.mov soubor nejde přehrát externě ve flashi. Musíš si jej převést na .flv a to potom jde.
Teddy
Profil *
Steve:

to si me moc nepotesil - ale diky za info. Flv video, nevim cim to je, asi rukama, ale jeste se mi nepodarilo nastavit uroven komprese flv tak, abych s vyslednou kvalitou obrazu mohl být spokojen :(
Bubák
Profil
Nemusí to být rukama, může to být kodekem, něco se dočteš a porovnání je třeba tady:
www.zive.cz/Bleskovky/Porovnejte-kvalitu-H264-ve-Flash-9-s-jinymi-kode ky/sc-4-a-139291/default.aspx
Teddy
Profil *
Bubák:
dik za zajimavy clanek, popravde ale ta kvalita se mi proste nelibi, "kostickovani" je tam videt az moc, nicmene, zkoušel jsem si natahnout do flashe mov.Z jakehosi duvodu mi Flash ten mov nechce natahnout a chce po me prevod do flv, ktery nepotrebuju, protoze lepsi kvalitu mi "vytlací" mov, podivejte na obrazek a pokuste se prosim poradit. (podle literatury kterou vlastnim by natahnuti melo probehnout bez problemu)

http://neostrata.webzdarma.cz/pic.jpg

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0