Autor Zpráva
Rokka
nevíte, jakym zpusobem se tvori toto? najedu na ctverec a k nemu se zobrazi obdelnicek u kurzoru s nazvem. Pri pohybu po celem mc(obdelniku) se pohybuje s kurzorem. Nevite jak na to?
Miloš
Nevím, co je to MC že by magnetofonová kazeta? (ani další vysvětlení mi nezapadají do kontextu: Monako, Krycí úvěr, Marginální požadavek, Stroj, Strojní vysvědčení, Strojový cyklus/takt, Rapper, marginální/mezní náklady).

Jinak – obdélníček s názvem bude patrně text v title="blablabla", nebo graficky upravený například jako cotojátka.
Jestliže odečítá souřadnice ve čtverci, mohla by to být klikací mapa. Anebo nemusela. Byl by nějaký příklad?

Doplňuji:
Jo aha, on je to actionScript – tak to jsem se překouknul a omlouvám se za matní.
Rokka
Milosi, jsme v actionscriptu, mc = movieclip. Jinak se jedná o takouvou tu nápovědu. Title, tooltip. Vypada to asi takhle, našel jsem pomoc jinde, http://www.flash.cz/portal/clanek.aspx?id=1113.
Díky za ochotu.
FlashManiac
je to jednoduche..
staci si na funci onRollOver naprogramovat udalost onMouseMove ve ktere reknes tomu pohybovanemu MC aby se hybal na stejnych souradnicich jako je kurzor mysi.. (vlastnost _xmouse a _ymouse)

a na udalost onRollOut tuhle funkci(onMouseMove) zase smazat:-)
Rokka
Flashi opet diky za pomoc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: