Autor Zpráva
LukXX
Profil *
Dobry den uz nejakou dobu pouzivam starsi verzi flashMX s Action scriptem 1 ale rozhodl jsem se ze zkusim prejit na novou verzi flash 8 s Action scriptem 2 ale kdyz jsem zkousel moji vytvorenou webovou stranku ve starsi verzi tak mi to pise error pri nahravani dat a zadne data se nezobrazi jakoby to ty stare funkce neznalo tak asi jsem pochopil ze funkce pro nahrani dat jsou uz v novych verzich jine proto prosim o radu jak to mam predelat aby to jelo v nove verzi sem hodim jednoduchy priklad v me verzi tak prosim jestli by mi to nekdo nepredelal jak by to vypadalo v nove verzi predem dekuji.
Priklad:
var Data = new XML();
Data.load("data.xml");
Data.onLoad = function() {
promenne dat...
}

Jak by se to udelalo v nove verzi? diky za odpoved

Moderátor DoubleThink: Opraven titulek, Flash 8 a AS2 těžko považovat za novou verzi.

Moderátor Mistr: Dobrá, jsi v oblasti ActionScriptu rozhodně větším znalcem než já.
Rokka
Profil
dalo by se to zaridit nejak takhle

var promenaXML:XML = new XML();
promenaXML.ignoreWhite = true; // toto zaridi ignoraci mezer v XML souboru
playlistXML.onLoad = function(){
// nejaka funkce napr. prochazeni XML souboru
}
promenaXML.load("soubor.xml");

celkem stejne jako to mas ty
LukXX
Profil *
jo diky uz jsem to prochazel a zjistil jsem ze hlavni chyba byla jednak v jedne banalite ze jsem mel Load s velkym misto load a taky v tom ze starsi flash ignoroval hacky a podobne znaky kdyz jsem zkousel tam dat soubor ktery neobsahuje hacky a podobne tak to jelo takze tam budu muset jeste pridat do toho xml neco aby to bralo i ty hacky kdyby jsi nahodou neco takoveho znal tak bych byl vdecny ale zkusim to nekde najit...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0