Autor Zpráva
King
Profil *
Zdravím.

Potřeboval bych poradit. Mám od klienta zdrojový .fla soubor banneru, který má být umístěn na sreality.cz .
Je potřeba, abych do banneru vložil odkaz na určitý web. Pokoušel jsem se podle návodu, který je na srealitách, ale ActionScriptu nerozumím (základy umím slušně, ale např. v tomto případě se naprsto ztrácím). Mohl byste mi prosím někdo poradit jak na to?

Přišla od nich takováto odpověď:

Schválení tohoto banneru bylo zamítnuto s tímto odůvodněním:
Datum a čas zamítnutí: 19.12.2008 11:45:21
1.: Kreativa (flash) neobsahuje definici prokliku, nebo je definice spatna, vice viz. specifikace

Zkrátka nevím, co myslí tím proklikem... Našel by se někdo kdo by mi ukázal kam vložit odkaz na web, který je třeba? např. www.example.cz ... Nebo to přímo hodit do toho AS a poslat ho sem?

Byl bych vděčný, díky moc
King
Profil *
Dík za opravu titulku ;-)
Steve
Profil
Jestli umíš základy ActionScriptu, tak tohle by neměl být problém, protože tohle jsou základy. Je to jednoduché, do nejvyšší vrstvy svého banneru prostě a jednoduše vložíš veliké neviditelné tlačítko a tomu dáš ten skript, který je ve specifikaci.... a je hotovo. :)

Veškeré proměnné se posílají flashi přes FlashVars (podrobnosti najdeš v helpu), takže se uvnitř flashe nemusíš starat o to, na jakou stránku se ti to bude odkazovat.
King
Profil *
Aha :) Takze do toho co maji sreality v helpu vlastne teda nic nedodelavam? Ja tomu prave nerozumel.... Takze proto mit o nechteli sezrat... Odkaz si tedy oni do toho poresi sami...

Mel jsem tam klasiku odkaz no :)

Díky ti moc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0