Autor Zpráva
SIDO
Profil *
Potrebujem pomoc s web service vo Flashi, pouzivam zatial sendmail a sendsurvey ako web sluzbu send email mi je jasny odpoved pride na mail adresu na aku nastavim, ale sendsurvey nechapem ako funguje lebo odpovede na otazky z numeric stepper, z check box, z combo box a text area mi nepridu, neviem ako sa to da nastavit aby som tie informacie nejako mohol dostat niekde..


Poradte niekdo..
Hanz
Profil
SIDO
1) Nepiš velkým!!!!!! Rozhodně mě to nebaví přepisovat!
2) Pokud se nepletu tak sendmail a sendsurver jsou možnosti u komponenty WebServiceConnector. Pro tuto komponentu je potřeba Flash Remoting. A v našich podmínkách je sehnání takového to hostingu buď nemožná a když už tak velmi drahé!
Tím chci říct, že pochybuju že ti příjde odpověď, protože myslím že to tu nikdo neumí. Já vím jen trochu z teorie (nemám server a proto nemám důvod se tím více zabývat).
Doporučuju ti koupit si knihu:
Flash MX 2004 Professional pro vývojáře webových aplikací (mám ji, ale je mi celkem kničemu, protože se očekává že čitatel již umí ColdFushion MX, ASP.NET ...... a to já nejsem )
SIDO
Profil *
Hanz

diky, ze sa aspon niekto na toto ozval.. lebo na ostatnych forach som nedostal ziadnu odpoved. Neviem o flash remoting, mne to funguje, akurat ta prva sluzba. Myslim, ze nejake extension mam, tak sa na to pozriem..
Knihu skusim zaobstarat. Kazdopadne ma pouzivanie vsetkych webservisov zaujima. Este sa snazim pouzit aj XMLConnector. Ak poznas vyuzitie dalsich, tak ma informuj.

Dik..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0