Autor Zpráva
^d&m
Profil *
Nazdárek,
potřeboval bych udělat novinky, do kterých by zapisovalo více lidí, ale pouze oprávnění. Líbí se mi ten guestbook 2, co je tady ke stáhnutí, ale potřeboval bych udělat nějak vychytávku, aby tam nebylo hned tlačítko vložit - ale login (pro 4 lidi) a pak teprve tlačítko vložit. Musí se to nějak rozdělit na více souborů (myslím flashových) nebo to jde i v jednom (na scény). Jestli někdo ví jak na to, pls poraďte =) (trochu podrobnějc...)
THANX!!!
Hanz
Profil
^d&m
Nemusíš nic rozdělovat. Ani na scény.
Stačí ti přidat políčko formuláře. Jeho instanci nazvi HESLO a na tlačítko dej tohle:
on (release) {

var pole=new Array("Heslo1", "Heslo2", "Heslo3", "Heslo4")
if (nick != "" && vzkaz != "" && HESLO==pole[0] or HESLO==pole[1] or HESLO==pole[2] or HESLO==pole[3]) {
// odeslat a získat proměnné souboru WRITE.PHP
randomize = Math.random()*Math.random();
loadVariables("write.php?"+randomize, "_root.reloadCheck", "POST");

// vymazání hodnot formulářů
nick = "";
email = "@";
web = "http://";
vzkaz = "";
}
}


Jde to ještě jednodušeji, ale na to musíš trochu umět AS a když sis s tímhle neporadil tak pochybuju že ho umíš (bylo by to třeba přez for).
^d&m
Profil *
zní to dost jednoduše, ale nejde mi to. Tím tlačítkem myslíš "vložit"? Mám tam nechat to, co tam už je napsaný? A za to?
A co když se tam nenapíše heslo nebo je špatné - co to udělá?dik
Hanz
Profil
^d&m
Tohle je snad předělaný ten script co byl na tom tlačítku původně, takže když se podíváš co tam z tohodle scriptu je tak tam nech a co ne tak přidej.

Když je špatně nebo se nenapíše tak to neudělá nic.

Jo ale jednu věc jsem napsal špatně. HESLO nepoužij jako název instance, ale jako název proměnné (píše se to taky v panelu Properties - je to použito i u ostatních polí).
^d&m
Profil *
Tak jsem to tam p5idal, nechal tam funkci _parent, ale teď ať udělám cokoli, nezapíše to tam - jaxi psal, neudělá nic. Heslo by mělo být: Heslo1, Heslo2 atd..pochopil jsem to dobře? Do "" se dosazuje?
Nevim. Myslím, že sem to udělal přesně jaxi napsal, ale stejně..
Takhle je to správně?:


on (click) {

var pole=new Array("Heslo1", "Heslo2", "Heslo3", "Heslo4")
if (_parent.nick.text != "" && _parent.vzkaz.text != "" && HESLO==pole[0] or HESLO==pole[1] or HESLO==pole[2] or HESLO==pole[3]) {
// získání hodnot z formulářů
nick = _parent.nick.text;
email = _parent.email.text;
web = _parent.web.text;
vzkaz = _parent.vzkaz.text;
//odeslat a získat proměnné souboru WRITE.PHP
randomize = Math.random()*Math.random();
loadVariables("write.php?"+randomize, "_root.reloadCheck", "POST");
_parent.nick.text = "";
_parent.email.text = "@";
_parent.web.text = "http://";
_parent.vzkaz.text = "";
_parent.gotoAndStop(2);
}
}
Boy
Profil
Já jsem to jen tak pro zajímavost zkoušel, ale bylo potřeba toho tam dost doplnit.... _parent.HESLO.text == blablablabla....
A mě fungovalo i to když jsem jak blbec nepsal pořád or _parent.HESLO.text==pole[1] or _parent.HESLO.text == pole[2], ale stačilo napsat _parent.HESLO.text == pole[1] or pole[2] or ...... Jinak to funguje v pohodě.
^d&m
Profil *
a moh' bys sem hodit zdrojaak?...
^d&m
Profil *
už nemusíš....dik
^d&m
Profil *
nebo radši joo..
teď sem tam doplnil to, co psal..ale zas mi to napíše vzkaz vždycky - heslo ne heslo...
Boy
Profil
Dobře za chvíli ti to tu hodím... radši celé .fla
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0