Autor Zpráva
PeterLison
Profil *
robím animáciu v podstate veľmi jednoduchú...

ide o to, že mám 5 videí v jednej animácii, prípadne 5 externých .avi suborov. A potreboval by som urobiť následovné....video 1_avi_mc sa na začiatku animácie loopuje dookola, ale po stlačení tlačítka napr.< space > dôjde k tomu, že 1_avi_mc skončí/dohrá/ a plynule sa naň napojí 2_avi_mc ...atd. atd., až po 5_te video. Lenže pokiaľ ste na videu 2_avi_mc a opustíte tlačítko počas jeho trvania, dohrá video a spustí sa 2_1_mc, ktoré začne loopovať....potom ak zasa stlačíte videa pokračujú tak ako pred tým to znamená 3_avi_mc až 5_avi_mc...po 5_avi_mc sa animácia ukončí začatím hrania úplne prvého frejmu, čiže videa 1_avi_mc...ak by bol niekto ochotný aspoň náznakom tu hodiť nejaké akcie tak mu budem veľmi povďačný...robím to jednemu kámošovi do školy...DAKUJEM!!!!

našiel som funkciu Key.isDown Key.SPACE
alebo ešte if pressed...
embee
Profil
Na konec kazdeho videa si dej cuepoint, ktery ti pusti funkci checkovani nejake promenne. Rekneme var loop:Boolean = false; Tahle promenna ti rika, jestli se video ma loopovat nebo ne. No a pokazde, kdyz video skonci, tak si to checkne pres nejakou funkci a podle hodnoty promenne loop se ukaze.

Vtip je v tom, ze loop budes prepisovat na zaklade mackani a releasu spacebaru, tudiz pokazde, kdyz se chekcne promenna loop, tak se precte jeji aktualni hodnota podle toho jak mas ten spacebar.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0