Autor Zpráva
kofboj
Profil
Ahojte,
Když ve Flashi zadam příkaz getURL do _parent window a vyexportuji jako projektor.exe, otevře se mi má html stránka po spuštění prezentace.exe, v externím internetovém prohlížeči. Ovšem potřeboval bych sve html stránky prohlížet v prezentačním.exe okně, protože to potřebuji na CD prezentaci.
Své možnosti jsem vyčerpal s návody Flash helpu, a přitom mám v ruce CD prezentaci, kde to tak krásně funguje. Výhoda je v tom, že vám pak při prohlížení neskáčou různé blokační hlašení.
flz
Profil
to bude asi tym, ze ten html kod je vlozeny priamo v tom exe a ulozeny do dynamic textu a renderovany ako html. do flashu html cez getURL(); nikdy nevlozis
kofboj
Profil
Nic takového tam nemám. Mám jednoduše ve flashi na prvním framu getURL do _self window (svou web prezentaci) a to celé vyexportované do projektru exe, který mi jako aplikace umožňuje vytvořit samospustitelné CD.
Tak zkuste ještě někdo poradit, děkuji
Hanz
Profil
kofboj
No asi jsem moc nepochopil. Pokuď máš ten projektor.exe vytvořený ve Flashi, tak nemůžeš v něm zobrazovat HTML okno. To nejde. No vlastně jde, ale né díky Flashe, ale musíš použít nějaký jiný program. Myslím, že se to jmenuje mProjector, ale nevím to jistě, ale čistě s Flashem to nejde.
kofboj
Profil
Hmm, díky
uz hledám vhodný program, který to umí. Ovšem štve mě, že mám koupený Dreamweaver a ten neumožňuje export exe souboru. Tak kdyby někdo věděl, jaký program to je a má s tím zkušenost, napište.
flz
Profil
kofboj
ja som hovoril o tom CD, co si vravel ze to tak ide...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0