Autor Zpráva
MichMond
Profil
Ahojte, jaký je rozdíl mezy LoadVars() a LoadVariables() ? Já jsem se učil používat LoadVars() ale ještě niky my to nešlo. Nevím v čem je chyba. Skript:
var loading = new LoadVars() 
loding.load("test.txt")
prom = loading.data

A tak bych chtěl skusit ten LoadVariables. Opravdu nevím v čem mám chybu... Mělo by to načíst obsah z texťáku u applikace.
FlashManiac
Profil
MichMond
používej LoadVars, load variables je zastarala metoda i na AS2.0 :D zde je funkční příklad:
var prom:LoadVars=new LoadVars();
	prom.onLoad=function(success){
		if(success){
			trace(prom.testovaciPromenna);
			
		}
	}
	prom.load('test.txt');


a tohle by ti melo chodit.. pokud nechodí, zkontroluj si strukturu dat v tom textaku
MichMond
Profil
aha díky a proč se tam používá ta funkce onLoad ? To je ověření že se to opravdu načetlo né, dá se to nějak vypustit ??
Fungovalo by to takhle ?
var prom:LoadVars=new LoadVars();
trace(prom.testovaciPromenna);
prom.load('test.txt');


Podle mě jo, pokud by se to teda stihlo načíst dřív než se to tím trace vypíše, ale to už bych pak řešil jinak.... ;-)
Edit: Používám ActionScript 2 a ten tvůj script mě pořád nějak nejde... texťák tam mám a proměnnou v něm také, jako trace mi to vypíše undefined takže to neví jakou má ta proměnná hodnotu...
Johnik
Profil
var prom:LoadVars = new LoadVars();
prom.onLoad = function(success):void
{
if(success) {
trace(prom.testovaciPromenna);    
}
}
prom.load('test.txt');


//test.txt
&testovaciPromenna=test

Ta funkce onLoad tam být musí, jak jinak by se zjistilo, zda se všechna data načetla? Ještě je dobrý to doplnit o try..catch pro případné odchycení chyb.
FlashManiac
Profil
Johnik
jasne ja vim.. jen jsem to nechtel nejak moc komplikovat :) na zakladni funkci pak muzes nabalit cokoliv..
MichMond
Profil
Jo už to jde, díky moc...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0