Autor Zpráva
Tegoun
Profil *
ahoj, možná se to tu už řešilo, ale nenašel jsem to, tak to zkusím. Je to totiž pravěpodobně naprostá triviálnost, ale já nevím jak na to. V animaci - pravděpodobně v některým objektu, mi vysí akce v actionscriptu, která mi animaci cyklí tak jak nechci. Problém je v tom, že vůbec netuším kde a nevím jak ji najít. Neexistuje způsob jak si nějak vyfiltrovat všechny akce a lokalizovat je? Předem díky :)

Moderátor Chamurappi: Bravo, dát dotaz do kategorie ActionScript ve Flashi a nazvat ho „actionscript ve flashi“ je vskutku geniální! Příště laskavě zkus vymyslet nějaký normální titulek.

Moderátor DoubleThink: Vskutku. Původně bylo vlákno navíc ve Flashových animacích.
FlashManiac
Profil
Tegoun
no muzes zkusit Movie Explorer..ale musí ta instance být na stage, pokud je v knihovne musis ji tam pretahnout.. to me napada zatim jediny zpusob jak to zjistit
flz
Profil
alebo skus pouzit search (CTRL+F)
daj vyhladavat Text... ale aky text hladat ti nepoviem... :) skus play, alebo gotoandplay
DoubleThink
Profil *
Tegoun
Jsi dost skoupý na informace. Především verzi jazyka a verzi prostředí by se nám hodilo znát.
Můžeš použít debuger (Debug Movie), který je ve Flashi celkem nepoužitelný, ale breakpointy zvládne.
Tegoun
Profil *
Pardon, jde o adobe flash cs3 ... za zařazení dotazu se omlouvám ve stresu jsem přehlédl že složka k tomu určená a navíc stejně se jmenující je hned pod tím.
Za všechny tipy děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0