Autor Zpráva
Michal Kolesa
Profil
Jaký máte názor na tento grafický editor?
Bubák
Profil
Pokud člověk ví, jak se pracuje s vektorovou grafikou a ví co od SVG (nativní formát Inkscape) může očekávat, je spokojen.
Michal Kolesa
Profil
a co nějaké provnání s placenými programy ?
Co umí placené programy navíc ?
Lexter
Profil
Pomalé, líné překreslování. Se složitými objekty se blbě pracuje. Funkce jsou myslím dostatečné a pokud nepotřebuješ pracovat ve CMYK, tak proč ne :). Na spoustu věcí stačí bohatě.

Michal Kolesa
Co umí placené programy navíc?
Moře a moře věcí. Samozřejmě záleží na konkrétním programu, ale chceš-li porovnávat třeba s programy illustrator, corel, xara a další tak to snad ani nemůžeš myslet vážně :).
Michal Kolesa
Profil
Přesně jak odpověděl Lexter, takovou odpověď jsem čekal (nemyslím znění, ale styl odpovědi)
Joker
Profil
Michal Kolesa:
Jaký máte názor na tento grafický editor?
S vektorovou grafikou sice dělám minimálně, ale (nebo možná právě proto) Inkscape mi vyhovuje.
imploder
Profil
Inkscape použiju jenom občas a jeho fuknce rozhodně detailně neznám, ale štvala mě jedna věc: jak mám vybrat objekt, který je zakrytý jiným, aniž bych musel ostatní posouvat nebo zneviditelňovat? Chybí tam seznam, kde bych si mohl vybrat (třeba z vybraných když je přetáhnu myší).
Camo
Profil
imploder:
No tak na vyberanie objektov spod iných musíš stlačiť alt+klik. To som sa dnes dočítal, keď som sa snažil pochopiť, ako sa v Inks. orezáva. Je to čudné, ale neorezáva sa tam. Robí sa to cez obdĺžnikový výber, ale ako to už neviem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0