Autor Zpráva
eNk0
Profil *
Takže, snažil sem se vytvořit logo pro mě a mé kamarády, které má sloužit jako logo k našemu teamu založenému na podobných praktikách jako Jackass.
Chci se zeptat jestli je z loga zřejmé, že se o podobné kousky zajímáme také. Z hlavy jsem mu udělal zakončení jako u sk8 desky, protože část z nás jední na sk8tu a bude to především i o ježdení.
Dále se chci zeptat jestli se vám logo líbí. :)

Odkaz
Janci
Profil *
Je to dost male, hlavne pre tie prehliadace s rozlísením monitora nad 1280x768px má to tak byt? ak ano tak by som pouvazoval to nejak zvacsit pre pripadne zobrazenie na stranke a pridat nejaku ozivujucu doplnkovu farbu na logo. Ten napis enko2009 je dost v takejto polohe necitatelny ako nadpis by som ho tam osobne nedaval alebo skor by som sa ten ndpis snazil riesit nejak inak zakomponovat ho nejako do samotneho obrazka a pouzit nejake ine pismo font , pripadne farbu fontu tak aby to vyznelo ako celok vyraznejsie.
eNk0
Profil *
Janci
Nevim jak je to ve velkych prohližečich velke ja osobně mam menši a zdase to OK prosim nastiň mi na jakou velikost bych to měl zvětšit. Dale napis enko2009 je jen něco jako ochrana znamka. Jak sem psal je to logo ne logotyp takže bez titulku. Jinak dik za připominky.
Janci
Profil *
width, by som dal snad namiesto tich 130px aspon na 300px a trosku mierne to zvacsit poripade pridat aj na height v ramci width snad nie moc ale je to skor moj osobny pohlad ak to tak chces mat tak nech je tak , skus pouzit na to zvacsenie program irfanView alebo nejaky ini program v tom v ktorom si to robil aby sa ten obrazok nejak nerozladil pres prilis.
Beavis
Profil
Nevim jak je to ve velkych prohližečich velke ja osobně mam menši a zdase to OK
Na mém externím 24" monitoru se to nezdá OK :-) Opravdu to zvětši, width aspoň 380 px, né-li víc.
eNk0
Profil *
Janci
Beavis
ok změnim velikost na 350 px.
a něměli byste nějaké připomínky na vzhel nebo jak se vám to líbí?
flz
Profil
celkom fajn, ten skate si tam pekne zachytil

vobec sa mi to ale nespaja s tym jackassom (nemyslim priamo jackass, ale to co robite), skor mi to prijde ako skate crew... skus tam pridat obvaz, popripade naplast :)

ale pekne to je
eNk0
Profil *
flz
dobre pokusim se naplast nějak zakomponovat, ale nevim jak a kam jak by sis to představoval. Nebo máš představu kam ji dát? Podělíš se o ni :)
embee
Profil
Logo se mi celkem libi, i kdyz ta barevna kombinace ve mne evokuje emo :)

Jinak k tematu - je vseobecny omyl, ze logo musi zahrnovat cinnost daneho subjektu, ke kteremu logo patri. Ono to sice zni logicky, ale nema to opodstatneni - logo neni business plan, logo ma pouze urcovat nejakou identitu. Vezmete si treba logo IBM (to je typicky priklad uvadeny v teto souvislosti) - kdo by z loga tusil, ze se zabyva IT a telekomunikacemi? A pritom to logo zna tolik lidi a vi, s cim si ho spojit.

Jedine, o co jde, je to logo pouzivat, aby se zazilo - samozrejme jeho graficky styl pak udava jistou asociaci, nicmene tato asociace nemusi byt az tak evidentni, jakoze dopravce bude mit v logu balicek nebo kolo. Spis jde o decentnejsi veci, kdy logo vzbuzuje pocit serioznosti ci naopak agresivity (coz by bylo vhodne v tomto pripade). To se da resit barvami, kompozici, atp.

Jinac tohle jsem nevymyslel, jenom komunikuju nazory nekolika svetoznamych designeru :)
eNk0
Profil *
embee
OK dik. skusim na žadost dosti lidí pozměnit barvy. (to emo mě dostalo :D)
eNk0
Profil *
takže trochu sem to poupravil smazal tu růžovou (EMO) a přidělal berle... a dal na konečné černé pozadí.

Odkaz

prosím o zhodnocení
embee
Profil
Cece to prvni se mi libilo vice, tohle je uz takove odflaknute, navic na tom cernem podklade. Spis si myslim, ze by sis mel pohrat s barvami toho puvodniho loga. Mozna zkombinovat s berlemi, i kdyz lepsi by asi byla jen ta naplast.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0