Autor Zpráva
Carl114
Profil
Ahoj.
Chystám redesign jedné své stránky a tak bych Vás chtěl požádat o seznam lidi, kteří se designu věnují. Může se jednat i o lidi ze zahraničí. Chci profesionální práci. Budu rád za nějaké odkazy, abych se mohl rozhodnout.

Díky! :)
Carl114
Profil
Neříkejte mi, že nikdo nezná alespoň jednoho ... ;)
Railbot
Profil
František Koudelka
eNk0
Profil *
Tomáš Marný
Shulík
Profil
Google Googlovicz.
Carl114
Profil
Co mají jako tyhle jména znamenat?! Nečekal bych, že tu lidi budou tak ... neochotní až hloupý. Za tipy děkovat nebudu a zůstanu u Matthewa Smitha. V ČR zřejmě není nikdo inteligentní a zároveň tak profesionální. Škoda. Myslel jsem, že tohle fórum má svojí úroveň (asi ne, když ho navštěvují takový individua).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Carla114:
Nečekal bych, že tu lidi budou tak ... neochotní až hloupý.
Lidi mají paměť. Proč se vlastně ptáš? Chceš zase někomu ukrást šablonu? :-)
Tvé ustavičné moralizování o úrovni fóra je poněkud trapné.
Carl114
Profil
Pokud se na něco zeptám většina lidé odpoví. Tady ty případi jen píšou blbosti místo, aby odkázali na nějaké lidi, kteří tvoří designy. Jejich chování je dost trapné a dětinské. Ohledně kradení byla to free šablona, ale beru to s rezervou. Určitě jsi to nemyslel vážně.
Shulík
Profil
Carl114:
Nečekal bych, že tu lidi budou tak ... neochotní až hloupý.
To je celé mé egoistické já. Mimochodem mě fascinuje, jak z množného čísla (lidi -správně lidé, neochotní) přebíháš do čísla jednotného (hloupý).

Co se ostatního obsahu Tvého příspěvku týče, škoda mluvit. Řekneš si tady o seznam úplně všech webdesignerů na světě (alespoň jsem to tak pochopil), přitom stačí do vyhledávače zadat například 'webdesign'. Nebo najít nějaké stránky věnující se webdesignerským oceněním. A když se Ti pokusíme jemně naznačit, že Tvé konání není úplně korektní, žes měl zkusit nejdříve hledat a posléze specifikovat Tvůj dotaz (Stránky kterého z těchto lidí považujete za nejprofesionálnější? Sháním nový design.), začneš se snažit moralizovat, ponižovat toto fórum a urážet jeho členy.
Carl114
Profil
Hledal jsem. Kontaktoval jsem 7 webdesignerů z ČR a chtěl jsem se zeptat ještě na nějaké nové. Kteří třeba nejsou ve výsledcích vyhledávaní tak nahoře a chtějí si přivydělat. Místo toho tu je nepoužitelný seznam jmen. Super.

Ohledně seznamu celého světa - směšné. To je jasný, že nechci celej svět. Jasně jsem napsal: Budu rád za NĚJAKÉ odkazy.

Takže pokud někoho znáte - šup sem s ním a s ostatními off-topic příspěvky pryč.
Plaváček
Profil
Carl114:

Kontaktoval jsem 7 webdesignerů z ČR

Občas je dobré, zvláště když kontaktuješ vyhlášené webdesignery, projevit trpělivost. Ne každý odpovídá hned druhý den.
Carl114
Profil
Vždyť já čekám. Na nikoho netlačím. Všechny jsem kontaktoval a čekám na odpověď. Jen chci mít přehled i o dalších. Neznamená to, že o ty, kterým jsem již psal nemám zájem. Furt mám. Záleží jen na domluvě. Zatím si píšu s dvouma.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0