Autor Zpráva
loklo
Profil *
ahoj, poprosím Vás ľudí a tvor zemský aj nezemský, kde čo je možné k stránke www.engetech.sk pomôcť vo vzhľade, k lepšiemu
Davex
Profil
1. krabicové nabídky překlopit na šířku a zmenšit mezeru pod hlavičkou, aby se stránkou nemuselo při rozlišení 1024x768 posouvat
2. systém navigace je hodně zmatený - není úplně jasné, kde se zrovna nalézám a co si všechno mohu přečíst; s vypnutými obrázky je navigace nepoužitelná
3. zvětšit písmo, výšku řádku a vertikální mezery mezi odstavci; velikost písma nedefinovat v pixelech - písmo nejde zvětšit v IE6
4. ztmavit šedý text
5. podrhávat odkazy a případně je ještě barevně odlišit - nyní je nelze odlišit od bežného textu
6. zbavit se duplicitních URL "index.html" a "/" - používat jen to druhé
loklo
Profil *
dakujem, pustim sa do toho časom
Camo
Profil
Poďľa mňa je čo sa týka vzhľadu perfektná. Neviem či si to už menil.
loklo
Profil *
ahoj, v urcitej forme som vzhlad stranky preformoval a doplnil menu, neviem, poporsim
loklo
Profil *
nie podla požiadaviek vyššie, ale zmenil som vzhľad stránky, poprosím popísať a ohodnotiť vzhľad a chyby ...
Sirius
Profil
loklo:
Nedával si sem ty stránky už dřív? Se šedivým pozadím?
loklo
Profil *
ano ano, zverejnoval som ich, teraz som ich zmenil hadam k lepsiemu
Sirius
Profil
loklo:
To ano, ale stejně ti všichni radí vesměs pořád to samé. Překlopit to na šířku a zjednodušit navigaci. Hezké na pohled to je, ale hůř se to ovládá.
loklo
Profil *
Akou formou navrhujete zjednodušiť navigáciu, pre účel použitia je jednoduchá, možno myslím chýba tlačidlo späť, ale neviem kam ho umiestniť, a ak poprosím čo sa myslí pod pojmom preklopiť na šírku.
Sirius
Profil
loklo:
preklopiť na šírku
Nevím jak ostatní, já jsem to myslel takhle.



To scrollování kvůli tomu, abych viděl zbytek obrázku a patičku se mi nelíbí.

Já už jinak nemám žádné výhrady. Zajímavé (a pěkné) to je. :)
loklo
Profil *
ďakujem, vytvoril som http://www.enge.sk/test , akú závadu vidím ja v uvedenom, je teoreticky modrá a červená sa na rozhraní bijú, čo by som napravil, avšak ak sa na to pozrieme zo strany podiel návštevníkov je 60:40 pre širokouhlý:bežný monitor, pre bežné rozlíšenia ako napr 1280.1024 je optimálnejšie terajšie usporiadanie, samozrejme pohrám sa s tým, len uvádzam túto skutočnosť, a odôvodnenie prečo je aj úvodná stránka tak dlhá, je že beźne dostupné maximálne rozlíšenia sú 1920:1200, max 1280, nikto z dlhším rozlíšením sa zatiaľ nezastavil (google analytics), práve preto som nastavil stránku na tak dlhú.
v pod stránkach som pridal tlačítko, hádam uľahčí navigáciu späť, bojím sa toho, že ja mám stránku preklikanú, ale iný môžu mať problém s navigáciou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0