Autor Zpráva
SkIpPeR
Profil
Zdravím, začal jsem trochu pracovat s Photoshopem.
Něco jsem sesmolil a zajímá mě váš názor.
Ještě bych chtěl pomoci jak tam zakomponovat menu. (vaše nápady tlačítek/textů, nejlépe i se stručnými návody, ještě přes Photoshop tolik neumím)
Barevnou škálou jsem se držel podle aktuálních stránek
Zde je ukázka.
Rád bych aby jste hodnotily vše. (písmo jestli by jste vyměnily, barevnost)
A chtěl jsem se ještě zeptat, jak myslíte že by měla stránka potom být? S proměnlivou výškou nebo raději s posuvníkem? A rád bych jí pak nějak rozstříhal na obrázky, ale nějak elegantněji, aby se stránky dlouho nenačítaly, máte nápady? poznámky? Sem s nimi :)
rommy
Profil *
- odlišná barva v nadpisu i odkazech mi nepřipadá příliš nápaditá a je myslím bezvýznamná
- deprimující (nebo příliš neživá) grafika
- vlastně tam žádná grafika zatím není - takže by to chtělo nějaký nějaký oživující prvek
- výška je dle mého názoru lepší proměnlivá
- nevím, jak dlouho ti trvalo, nežli si to vytvořil? ale být tebou, tak bych si případný výtvor nechal trochu uležet jako svíčkovou a potom začal dávat k ochutnání...tohle mi připadá jako spíchnutý za dvě hoďky a hurá s tím do světa
SkIpPeR
Profil
- 1. Jak to myslíš?
- 2. Rocková skupina, chtěl bys tam sluníčko a kytičky? :-)
- 3. co by sis tam představoval? ja jsem hodlal tam dát menu a nechat to tak
- 4. OK
- 5. Je pravda, že jsem to měl během dneška, ale snažil jsem se zapracovat (navíc jsem to před tim dělal ve více barevnym dokumentu, ale to nešlo uložit jako obrázek, musel jsem to narychlo překonvertovat.

Ale moc díky za ohlas.
rommy
Profil *
ad. 1.) vo"l"ná "l"inka ...proč je to "l" zvýrazněno? Má to nějaký význam nebo podtext?
ad. 2.) ani kytičky a ani sluníčko...ale proč ne třeba nějaký nástroj? (bicí, kytara apod.) nebo třeba houslový klíč...nápady by se našly
ad. 5.) práce kvapná, málo platná...pokud to nebylo nezbytně nutné, klidně si mohl ještě na návrhu pracovat a teprve potom jej předkládat k posouzení
SkIpPeR
Profil
1. Nevím to logo tak bylo a mě se líbí, zeptám se na to :-)
2. Jasan, musím se ještě naučit pořádně renderovat
5. OK, budu si to pamatovat pro příště, teď až bude čas s tim zase něco provedu :)
SkIpPeR
Profil
Jestli mužu ještě poprosit, potřeboval bych pomoci s menu, nemáte někdo nějaké nápady jaké by tam mohlo být? Vůbec mě nenapadá co bych tam mohl dat

EDIT: přidáno pár obrázku, jen tak decentně :) ... prosím zhodnotit Layout.gif

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0