Autor Zpráva
j2n2s2
Profil *
Ahoj, mám problém. mám už hotové stránky v Publisheru a dělal sem je na moje rozlišení na 1920x1080. Když sem je otevřel na notebooku tam je myslim 1280x768 tak bylo vidět jen kousek. Potřeboval bych vědět jakým příkazem zajisstím, aby stránky měnily velikost podle velikosti okna, aby se zmenšovaly nebo zvětšovaly. Seznam, tyto stránky, všude když zmenším okno, tak se i stránka zmenší podle toho okna tak aby byla roztáhnuta podle jeho velikosti. Mi to nejde, nevím jak, můžete poradit? Díky
Joker
Profil
j2n2s2:
Potřeboval bych vědět jakým příkazem zajisstím, aby stránky měnily velikost podle velikosti okna, aby se zmenšovaly nebo zvětšovaly.
To je výchozí chování, pokud jim natvrdo nenastavíte rozměry.
Respektive se přizpůsobují velikosti okna až do chvíle, než nějaký obsah uvnitř s definovanými rozměry (kromě prvků s nastavenými rozměry to může být třeba obrázek) je větší než okno.

Ale záleží na konkrétním případu... máte odkaz na ukázku toho webu?
Bubák
Profil
Joker:
To je výchozí chování, pokud jim natvrdo nenastavíte rozměry.
To je samozřejmě pravda, ale mám vážnou pochybnost, že chování stránky půjde v Publisheru ovlivnit. Pokud je mi známo, tak Publisher není HTML editor, pouze je v něm možnost uložit stránku do HTML formátu.

j2n2s2:
... můžete poradit?
Nepoužívat Publisher. Myslím to upřímně.
j2n2s2
Profil *
azkovkomaxit.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0