Autor Zpráva
Michal1222
Profil
Zdravím,

chtěl bych znát vás názor na tento grafický návrh ZDE

Jedná se o grafický návrh webstudia, zajímalo by mě co se vám na tom nelíbí, nebo na opak. Jakým celkový dojem na vás web udělal.


Všem děkuji za váš názor.


S pozdravem Michal Mervart

Tel.: +420 728 914 437
Icq: 562512361
Skype: venom-gaming
Taurus
Profil
Míchají se tam pěkné decentní ikonky v textu s kreslenou grafikou v hlavičce, kde je ještě zavináč s www, což mi připomíná wordart z roku 2000. To všechno dohromady určitě není dobrý. Zvolené barvy jsou pěkné, logotyp se mi tolik nelíbí, je vidět, že tomu nebylo věnováno moc času. Umístění dodatkových textů uprostřed nahoře je nevyvážené. Typografie - web spojovníky neumí, takže v návrhu jsou nevhodné (a když už tam jsou, tak proč to potom není justify?). A tu angličtinu dole bych tam nemíchal. Doporučuju českou alternativu výplňového textu, kde je diakritika a taky doplnit chybějící patičku. Na webstudiu by si měl člověk vyhrát, aby se prodal, nemusí být tolik konvenční, takové můžou být zakázky.
Petr ZZZ
Profil
• Ta pani, co si nasadila na hlavu agave a teď ji nemůže sundat, myslím technické podpoře tím svým zoufalým výrazem moc dobrou reklamu nedělá. Taky nohy by se jí možná sešly. ;-)
• Doporučuji ti přečíst si něco o zlatém řezu.
• Přemýšlím, zda to S patří do názvu nebo nepatří.
• Zarazit do katalogů? Jak se to dělá?
• Můj celkový dojem je, že by na tom chtělo ještě zapracovat.
• Ty tři "citrónové" ikonky dole se mi líbí.
Dunky
Profil *
Všechny ty hezké ikonky jsou stažené...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0