Autor Zpráva
zuza
Profil
Ahoj,
kamarád otevřel hospodu - klasická vesnická 4 s pivem a utopencem. Udělala jsem pro něj logo - cílem je kromě toho, že až jednou možná bude mít razítko nebo něco podobného, aby se to dalo bez problémů udělat a nestálo ho to majlant. Pak by to mělo evokovat něco jako "tato hospoda = můj domov". Budu ráda za vaše připomínky.
Dranel
Profil
zuza:
Nelíbí. Špatný font, zbytečná vodorovná čára, nevkusné ucho, zvláštní dveře, podivná střecha. Nápad jako takový možná dobrý, provedení velmi špatné.
mattyZEM
Profil
Dranel to vystihl, ale nápad dobrý ;-)
zuza
Profil
Dranel, mattyZEM:
Díky moc za připomínky :-)
- jaký font by se podle vás hodil?

Trochu jsem to změnila podle vašich názorů, snad je to trochu lepší...?
Dranel
Profil
No, třetí verze, to už je o něčem jiném. Lepšíš se, jen tak dál! ;-)
zuza
Profil
Dranel:
Díky za pomoc :-)
mattyZEM
Profil
Ta střecha u první verze měla být pivní pěna? :)
zuza
Profil
mattyZEM:
No, měla.... dělala jsem to perem ve vektorech, asi se to moc nepovedlo... Popravdě řečeno nad tím přemýšlím už asi měsíc, měla jsem různé verze, ale tahle (jako nápad) mi připadla nejlepší. Cit naštěstí mám, takže poznám, když to není ono, ale nedokážu ještě zhodnotit, proč.
Proto jsem to dala sem, protože většinou dobře poradíte :-)
Dranel
Profil
Tož my dokážeme dobře kritizovat, ikdyž bychom to sami nezvládli. :-P Ale abych nebyl mimo: U třetí verze si sjednoť stíny - zdá se mi zvláštní, aby u srdíčka stín byl a u ostatního nikoliv. Má to být logo, jednoduchost je tedy důležitá, takže stín bych vyhodil (ikdyž je takový zjednodušený). Střechu půllitru bych udělal normálně rovnou, takhle to působí přinejmenším divně (nezapomeň s ní pak zarovnat slovo 'Lipská'). Spíše než srdíčko bych dal na půllitr pěnu - chlapi nechodí do hospody fňukat nebo koukat na zamilované filmy. ;-) Snad jsem poradil dobře a vyleze z toho něco pěkného. :-) Mimochodem stránka s českými fonty: http://www.ceskefonty.cz/
mattyZEM
Profil
zuza:
No, měla
Tak pak nechápu, proč jste jí smazala. Mě to přišlo originální a hezké. Trochu si s tím pohrát, přidat na barvách (nebo jenom stíny) a bude to eňo ňuňo :)
zuza
Profil
Dranel, mattyZEM:
Díky moc za připomínky a rady. Dala jsem to k ledu a tady je verze, na které jsme se dohodli s hospodským. Takže konečná, mé současné maximum. Věřím, že brzy zase budu mít možnost si tady od vás nechat něco zkritizovat :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0