Autor Zpráva
Nobiik
Profil *
Docela by mě zajímalo , jaký jsou nejlepší grafický programy, tim myslim , abyste mi sem pls napsali , jaký používáte grafický programy pro webovou grafiku , složitější grafiku , 3d grafiku atd... díky za všechny rady ...
Šlaha
Profil
Zoner Calisto 5 na vektorovou grafiku (hodí se třeba na loga nebo bannery)
Photo Filtre na rastrovou grafiku
Je ale fakt, že do grafiky moc nedělám
flz
Profil
ide o to ako si majetny :)

vektorove animacie > Macromedia Flash
rastrova zlozita grafika > Adobe Phostoshop
vektorova kresba > Adobe Illustrator/Corel DRAW!
rastrova animacia > Sony Vegas/Adobe AfterEfects
3d grafika > 3ds max (vacsinou sa doplna photoshopom pre konecne upravy), CAD (mozno nezvycajne, ale sikovna vec :))

samozrejme, ze toto nie su jedine programy... k tymto mam pristup :)
xavier32
Profil *
Nobiik


mno ja osobne pouzivam len photoshop sem tam corel a na animacie flash. Co sa tyka 3D grafiky na webe tak sa pouziva 3D Swift da sa stiahnut trial nadownload.com
XTom
Profil
Na webovou grafiku je výborný GIMP (zdarma, http://www.gimp.org,http://www.gimp.cz) . Photoshop v tomto případě nemá cenu, protože věci, které lze využít ve webové grafice jsou v obou programech téměř totožné.
Prue
Profil *
Souhlasím s XTomem, podle mě hlavní rozdíl mezi tolik velebeným Photoshopem a Gimpem je v ceně =) ale tohle není žádná reklama, že. Takže já kromě Gimpu ještě občas používám XnView a semtam PhotoPlus5.5, a kámoši ještě hodně chválí PhotoFiltre, je taky zadara a je dost slušnej...jo a s tímhle vším dělám webovou grafiku
XTom
Profil
ale tohle není žádná reklama, že.
To neměla být reklama ;-)

a kámoši ještě hodně chválí PhotoFiltre, je taky zadara a je dost slušnej...
Docela to jde! Má to filtry, jaké nemají v Gimpu obdoby.
Lukáš M
Profil
dovolím si menší spam, v podobné diskusi, kam jsem psal to vedle to moc nežije, takže jen ve stručnosti:
- je nějaký freeware (nebo "cheap"ware:)) který umí řezat jako třeba adobe image ready, nejlépe s podporou css
- je něco, co umí otevřít cdr (kromě corela?), psd, ai, atd. :)
díky moc!
XTom
Profil
- je něco, co umí otevřít cdr (kromě corela?), psd, ai, atd. :)
Umí to třeba české Callisto od Zoneru. Právě zkouším trial.
Poly
Profil *
já bych se chtěl taky na toto zeptat. mám přístup vlastně ke všemu a v grafice neumim ani prd, tak plz někdo poraďte i nějakou stránku s návodem, předem děkuju
XTom
Profil
nějakou stránku s návodem, předem děkuju

Možná grafika.cz, ale nejspolehlivější (leč časově náročné) je naučit se to sám/sama.
Mr. Silas
Profil *
Nevíte prosím vás někdo, jak se dá v Sony Vegas zastavit obraz třeba na 5 sec (dělá se to tak v upoutávkách, kdy se objeví jméno herce) a potom zas pokračovat dál?
Tichošlápek
Profil *
Neznáte nějaký program na animace který běží pod linuxem? Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0