Autor Zpráva
antaury
Profil
Ahj,chtěl bych se zeptat jak v Photofiltre vytvořit stejné světelné paprsky jako používá Windows7 v bootovací obrazovce.Předem děkuji za radu.
Petr ZZZ
Profil
S Photofiltrem nevím, ale máš-li vodotěsný foťák, můžeš si vyfotit slunce pod hladinou vody. Výsledky se budou lišit m.j. podle ohniskové vzdálenosti (lepší bude asi širokoúhlý objektiv), hloubky ponoření, velikosti vln, čistoty vody a intenzity slunečního záření.
SwimX
Profil
antaury:
v photoshopu > polygonal lasso > nakreslit "paprsky" > vyplnit bílou barvou > dát průhlednost +- 50% záleží na tobě. Můžeš jim dát i nějaké rozostřenía celkově si s nima vyhrát. (Výsledek může být např zde ta kniha v hlavičce.)
antaury
Profil
SwimX: Mockrát děkuju
Petr ZZZ: skvělí nápad,taky děkuju
panther
Profil
Petr ZZZ:
docela zajímavé řešení, zejména v našich zeměpisných šířkách při současném zimním počasí :-)

Často se k výsledku dokopeš, ale přijde mi, že problémy obcházíš velkým obloukem, než abys je zkoušel řešit. Ale i to může být občas cesta.
Petr ZZZ
Profil
panther:
Udělal jsem zkušenost, že jen vylepšit fotku dodatečně ve fotošopu bývá časově náročnější a výsledek bývá horší, než když ji rovnou zkusím vyfotit pořádně. Kreslit paprsky "z ničeho" bude podle mě trvat a výsledek nebude za mnoho stát. V zimě se potápí blbě, ale i to se dá, kromě toho zima netrvá věčně, toto fórum ale doufám ano. ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0