Autor Zpráva
sUnnyGamer
Profil
Takže zde je můj skoro hotový design - jen potřebuju vědět jestli tam je něco špatného, abych pak nemusel překopávat celý kód. Na bílém pozadí bude už pouze černý text a nadpisy zvýrazním černým rámečkem. Také vím, že nadpis vlevo v menu nemá moc dobrý styl (snažím se vymyslet něco hezčího). Na stránky plánuju dávat Anime, které budu překládat z japončtiny nebo angličtiny. Takže prosím zhodnoťte tuto hrůzu :D.
Odkaz
KoLi
Profil
sUnnyGamer:
Takže zde je můj skoro hotový design - jen potřebuju vědět jestli tam je něco špatného
Třeba to, že ti ve skoro hotovém designu chybí patička. Další věc, která mě zaráží je double menu. K čemu?

že nadpis vlevo v menu nemá moc dobrý styl
Nejenom nadpis, ale i hover u odkazů. Koukal ses na to vůbec?
sUnnyGamer
Profil
Takže něco se mi pokazilo na serveru a nák mi to nepobírá patičku. Double menu - nahoře zůstanou tyto základní odkazy a vlevo pak bude ostatnní obsah (Názvy Anime a další).
Jestli myslíš ty hovery v levém menu, tak ty udělám pdle toho nadpisu.
Vlastně jsem chtěl zhodnotit hlavičku horní menu, patičku (která mi vypadla z ftp a nejde mi nahrát zpět) a pozadí levého menu. Ještě plánuju si s tím hodně vyhrát.
A ano koukám se na to pořád a pořád mi připadá, že tam je něco špatně - Proto jsem to chtěl zkritizovat.
mattyZEM
Profil
Chyba spojení
Firefox nemůže navázat spojení se serverem a-world.tym.cz.
KoLi
Profil
Jestli myslíš ty hovery v levém menu, tak ty udělám pdle toho nadpisu.
Já osobně bych ty obrázky úplně vyndal a udělal bych to textově. Zkus to a uvidíš, minimálně to bude rychleji nabíhat a bude to univerzální.
sUnnyGamer
Profil
KoLi
Máš pravdu je to jedna z možností - dlouho nad tím přemýšlím a pravděpodobně to udělám, jenom se bojím, že to bude působit lacině.
mattyZEM
Nevím co s tím je, zkousel jsem to přes Firefox i IE a funguje to normálně. Ale párkrát se mi tohl stalo, byla to ňáká chyba na ic.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0