Autor Zpráva
smonkey
Profil
Zdravím,
udělal jsem si návrh webu a prosím Vás o zhodnocení, rady, stížnosti. Také prosím, aby jste brali v úvahu, že ten, kdo za tím stojí a píše tuto prosbu, má 14 let ;-)
Menu, "Hlavní textové pole" a Footer jsou "pohyblivé" --> Nemají pevnou výšku, footer pak pevnou polohu a mění se podle obsahu.
Odkaz: stranka.jpg

Předem Děkuji...

PS: Foceno v rozlišení 1680 x 1050
Chamurappi
Profil
Reaguji na smonkeye:
Hlavička mě zaujala, přestože je jednoduchá.
Zbytek mě nezaujal, protože je jednoduchý.
Nox
Profil
Není to na začátek špatné, možná bych vybral jinou barvu

Ale je to takové dost generické... chybí tam cokoli osobního (ve smyslu "že to je stránka Smonkeyho"), zajímavýho, žádné obrázky atd.
smonkey
Profil
Chamurappi:
"V jednoduchosti je krása", ale i tak děkuji ;-)

Nox:
K těm barvám, snažil jsem se alespoň trochu držet starého webu, proto jsem chtěl něco v hnědočervené barvě. Na ostatní odstíny používám colorschemedesigner.
K těm obrázkům, obrázky budou, chystám se zaplnit volné místo něčím "hmm zajmavým"

Tak Vám děkuji, trošku to předělám a postnu :-)
smonkey
Profil
A co takto?

Odkaz: stranka2.jpg
tomas
Profil *
smonkey:
mozno pisem neskoro ale ja ti to poviem skratene ... srsi to amaterizmom ... skus si pozriet weby skusenych grafikou alebo studii a inspirovat sa ... myslim ze pre zaciatok to nie je zle
panther
Profil
tomas:
myslíš, že smonkey, který byl aktivní naposledy 29. 5. si tuto tvojí reakci přečte? Nevím, nevím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0