Autor Zpráva
Rodney
Profil *
Již delší dobu bádám nad tím, jak udělat nějakou pěknou fotogalerii a až dosud jsem používal JAlbum. Je to jednoduché, rychlé, ale trochu mi vadí, že onu galerii nemám přímo na svých stránkách, a tak to není ono. Snažil jsem se tedy něco vygooglit, ale vždy jsem našel právě jenom JAlbum, či něco podobného.
Nejraději bych chtěl to, co je na www.sg1-project.com vpravo dole, ty miniaturní obrázky nad reklamou - když kliknete, měly by se zobrazit naplno. Ale netuším vůbec, jak to udělat a právě tady bych potřeboval pomoct.
Nevíte, jestli se něco takové musí extra programovat, či na to existuje také nějaká aplikace, která jej vygeneruje (případně i placená)? Či pokud se musí programovat, tak pokud by jste měli nějakou stránku s návodem na něco takového.

Díky moc za cokoliv :-)
panther
Profil
Rodney:
na uvedeném odkazu se o zobrazení náhledu stará JavaScript, konkrétně Lightbox (a další klony jako grey-, slim-, thick-, ... -box).
Rodney
Profil *
Aha, tak s tím už si snad nějak poradím, díky moc :)
mckay
Profil
Rodney:
Zdar Rodney, já jsem také Rodney - tedy spíš McKay, Rodney je mé prostřední jméno. Pokud chystáš nějakej scifi projekt na téma SG, rád bych tě požádal aby jsi mě kontaktoval, také na jednom děláme, na jeden z kontaktů, které zde uvedu:
email - dusekdan(zavináč)gmail.com
jabber - dusekdan@jabbim.cz
msn - dusekdan(zavinac)gmail.com
skype - dusekdan
popřípadě tedy i to ICQ 575*170*123

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0