Autor Zpráva
colorshock
Profil
Chci se zeptat, dnes jsem zkusil udělat takový menší návrh svého snad budoucího portfolia, s ekterým bych mohl být jakž takž spokojen.

Jenomže mám notebook, a nevidím kontrast a jas na jiných monitorech, tudíž se Vás ptám jestli je to takto dobrý,
popřípadně co jinak přebarvit, a zkontrastovat.

A další věc, co byste na tomto návrhu vylepšily, změnily, udělali jinak tak aby vypadali lépe? Budu rád za každou odpověd.
Taurus
Profil
Můžou odpovídat i páni?

Buď si přejmenuj portfolio nebo se podívej na dnešní moderní weby. Pořád totiž čekám na nějaký barevný šok, ale všechny tvé návrhy jsou přízemní a obyčejné. Promiň. Prostě vidím ColorShock a pak jen černou s červenou. Určitě nepoužívej bílý fff text na černém 000 podkladu, pokud ti jde o blaho a oči návštěvníků.
colorshock
Profil
"Můžou odpovídat i páni?"

Jsem dost dobře nepochopil tento Váš výrok.

To každý web podle názvu musí odpovídat obsahem a barvami?Žadná barva tam neni 000 tedy nemela by nedaval jsem je tam, jen tmavší šedou.

Červená tam také vůbec nemá být, to je právě asi tím kontrastem na notebooku. Měla to být původně tmavá růžová, asi to tedy budu muset zesvětlit asi všechno.

Děkuji za názor :)
DoubleThink
Profil *
colorshock:
Jsem dost dobře nepochopil tento Váš výrok.
Asi naráží na „vylepšily, změnily

To každý web podle názvu musí odpovídat obsahem a barvami?
Nemusel by mu odporovat.

Dělat grafiku na notebooku je vždycky problematické. Pokud to s grafikou myslíš dlouhodobě vážně, pořiď si kvalitnější monitor a zainvestuj i do jeho kalibrace (kalibrační sondu si můžeš i od někoho půjčit).
Railbot
Profil
colorshock:
Jsem dost dobře nepochopil tento Váš výrok.
To bude tím, že neznáš český pravopis.

Předpokládám, že je to český web, tak proč je tam nějaké All rights reserved? A hned za tím duplicitně copyright.
colorshock
Profil
Railbot "Předpokládám, že je to český web, tak proč je tam nějaké All rights reserved? A hned za tím duplicitně copyright. "

Omlouvam se to sem prehlidl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0