Autor Zpráva
newbiegrafik
Profil *
Dobrý deň,

Robím stránku zadarmo pre jednu osobu rodiny :-). Je to auditórska kancelária, a zatiaľ som si urobil náčrt ako by to mohlo vyzerať. obrázok Toto som robil všetko v Gimpe, čo si myslíte, čo by trebalo na tomto layoute zmeniť?. Jeden môj známy mi povedal, že čiernobiela farba sa dnes nerobí, je to pravda?.. Ďakujem, nechcel by som začať kódovať a neskôr zistiť, že je zlý a začať odznova. Som úplny layik čo sa týka grafiky, ale aj kódovania..
habendorf
Profil
Máš tam pár odkazů a jeden černý flek s gradientem. Co na tom chceš hodnotit?
newbiegrafik
Profil *
Presne to chcem hodnotiť, či to tak môže byť?
habendorf
Profil
Samozřejmě, že může.
newbiegrafik
Profil *
Viete, ja sa do tej grafiky moc nevyznám, preto sa pýtam, či môže byť čierno biely, a na čiernom obsahu biele písmo, bojím sa,že keď to dokončím, dozviem sa niečo zlé a robiť zas všetko odznova :-
habendorf:
Každopádne ďakujem za pomoc :-)
xmark
Profil
Jak si představuješ obsah v tom černém prostoru? Aby se to dalo číst, musel by to být bílý nebo světle šedý text.
Jak daleko zleva bude začínat? Hned vedle toho gradientu? Takže tam bude díra?

Byť to tak môže, ale k pěknému designu to má daleko, prepáč.
newbiegrafik
Profil *
No veď jasné ja to tak aj beriem, nehodnotím to ako dobrý dizajn, veď to je tvorba možno hodiny, ešte sa len učím... Prídem domov a prerobím to .-)
DoubleThink
Profil *
newbiegrafik:
Robím stránku zadarmo pre jednu osobu rodiny
Právě člen rodiny by měl dostat nejkvalitnější práci. Tohle je trochu parodie na grafiku (ještě ke všemu firemního) webu.
Doublethink
Profil *
To je síce pravda, ale keď to lepšie neviem, tak to lepšie neviem :P
Taurus
Profil
Tak se inspiruj, existují miliony stránek. Toto je jak parte. Navíc, takový přechod (tmavá barva -> bílá), který tam máš, se v dnešní době nedělá.
newbiegrafi
Profil *
Prepáč Doublethink, chcel som to dať do textu, a dal som to do mena, ospravedlňujem sa. Taurus, áno inšpirovať sa kľudne dá, ale urobiť to k tomu ešte v GIMPe je omnoho tažšie.. .-)
rommy
Profil *
chceš hodnocení?
pokud by to bylo zlatě orámované, tak by to spíše přípomínalo Pohřební službu s širsí působností
Montezuma3
Profil *
Moje hodnocení: 0,2/10
Dingo
Profil *
Vypada to, že s tvorbou webu moc zkušeností nemáš a upřímně u firmy s takovým webem bych si nic neobjednal. Doporučil bych ti stahnout nějakou jednoduchou CSS šablonu, kterých je po netu tuny zdarma a naplnit ji vlastnim obsahem.
Já osobně mám z dělání grafiky vyrážku, ale když sem potřeboval udělat web pro otce sáhl sem po http://ramblingsoul.com/ konkrétně RS14 a současný mezivýsledek vypadá takhle: http://smycek.cz a to když nepočítám hraní si s JavaScriptem, tak samotné úpravy CSS a HTML nezabraly vic jak pár hodin.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0