Autor Zpráva
Scrash
Profil
Zdravím, chtěl bych vás poprosit o ohodnocení mého prvního "lepšího" designu.
Napište, co byste tam změnili, nebo vymazali, budu rád za každý názor ;-)
Obrázek
Miloš
Profil
Boxíky Programování a Tvorba mají mizernou čitelnost vinou nedostatečného kontrastu.
Stín v logu mi připadá poněkud vyčpělý – byly doby, kdy ho museli mít všichni, aby byli in.
Scrash
Profil
Miloš:
Ok, boxíky určitě vylepším - něco se mi na té stránce nezdálo, už vím co to je :-)
Logo upravím a uvidím co se mi zamlouvá více.
.. Děkuji za hodnocení
jenikkozak
Profil
Scrash:
V patičce máš tři copyrighty za sebou. (Nebo tisíc dva, když se obrázek bere jako tisíc slov.)
Ty boxy mně osobně přijdou příliš výrazné. (Tím nemyslím ten text v nich.)
Text v referenci se špatně čte - jednak mě tam ruší obrázek na pozadí, jednak použité písmo se mi zdá příliš malé.
mckay
Profil
Scrash:
Abych neopakoval něco, co řekli jiní, možná bych měl ještě narážku na ikonku Facebooku a Gmailu. Je pěkné, že mají stejnou velikost, ale ten Facebook vypadá trochu nepřirozeně ;-).
Mistr
Profil
Scrash:
Pouvažoval bych v sekci Proč právě mě nad zvýrazněním některých slov či slovních spojení. Abys ten hutný výpis textu něčím oživil a upoutal čtenářovu pozornost.
xmark
Profil
Zelenomodré bloky jsou moc kontrastní vůči pozadí a naopak velmi málo kontrastní je jejich obsah.
Scrash
Profil
Díky všem za vyjádření, dneska jsem koukal na deviantartu na designy, a toto je proti tomu nic...
Něco si o tom nastuduji a pak skusím něco vytvořit, ale to portfolio by se šiklo už teď.. :-)

Neznáte někdo nějakou stránku jako je DeviantArt, ale jen s webovou grafikou ?
Miloš
Profil
Nevím, jestli je to přesně to, na co se ptáš, ale co třeba http://css-galerie.tomcik.cz/?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0