Autor Zpráva
lucas
Profil *
Ahojte, mam tvorivu krizu a popri tom robim jeden web. Nemozem si pomoct, ale stale ked urobim nejaky navrh a prevediem do XHTML, tak sa mi to nepaci.
Tu je aktualny navrh: Obrazok
Potrebujem nejak nakopnut, nejaku inspiraciu ... Jedna sa mi v podstate iba o hlavicku ... pripada mi to take tmave, suche.
Ako by ste to upravili vy, aby to bolo "lepsie"?
Dakujem.
Zweistein
Profil
Dej vedle tetrisu název webu, připadá mi to, jako kdyby tam chyběl.
lucas
Profil *
nazov webu vedla loga som schvalne zmazal ... nechcem robit reklamu.
Petr ZZZ
Profil
Dal bych pruh s registrací (přihlášením), heslem atd. až pod hlavičku nebo na její spodní okraj. Místo té tmavošedé v hlavičce bych zkusil tmavomodrou. Zbytek stránky možná zkusit bleděmodrý nebo světle okrový.
tiso
Profil
- miesto prihlasovacieho furmulára by som do horného pravého rohu dal len odkazy na prihlásenie a registráciu, klik na prihlásenie by rozbalil prihlasovací formulár
- odkazy menu by som zarovnal na spodok hlavičky, hodili by sa miesto nich nejaké záložky, nezabudnúť na active a hover stav
- potom už len vymyslieť ako pohýbať s veľkosťou a zarovnaním loga a názvu stránky, aby tam pasovalo.
lucas
Profil *
ďakujem za pripomienky:
- prihlasovací formulár potrebujem mať stále k dispozícii

Tu je novšia verzia: Obrazok
Petr ZZZ
Profil
No, o hodně lepší. Nicméně… šipku v hlavičce bych obrátil, aby ukazovala doprava. Takto ukazuje modré nic doleva, misto toho by logo mohlo ukazovat doprava. Ukazovat doprava a ne doleva by navíc ladilo s naším zvykem psát zleva doprava. Políčko e-mail bych z hlavičky odstranil, myslím si, že by mohlo znervózňovat uživatele, který by mohl mít pocit, že ho musí vyplnit při každém přihlášení.
lucas
Profil *
Je to pracovná verzia. To modré nič hore je len podklad, na tom budú texty. Email je namiesto prihlasovacieho mena. Možno bude stačiť dať pre email text Prihlásenie

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0