Autor Zpráva
mgiel
Profil *
http://www.aria-studio.com/ukazka/car.jpg

Pls zhodnotte ten baner,jestli se dá na to koukat

-no a na to kolem nekoukejte,tlacitka nemam hotovy,obsah je tam jen tak,pozadi jen kvuli kontrastu.

Kdyby jste mohli napsat nejaky napad ci vylepseni ...budu rád :) diky moc
crater
Profil
jo, je to v pohodě, bude to velice hezký webík :o)
mgiel
Profil *
tak to jsem rad ze aspon nekdo neco napsal ..dikas
mgiel
Profil *
tak tohle uz muzete zavřit :) díky
Michalek
Profil
JJ, líbí
Victorius
Profil
banner ?!? a ten je kde?
mgiel
Profil
24.11.2004 - myslim ze na tyhle stary prizpevky nema cenu uz odpovidat
Victorius
Profil
mgiel
:))))) kdo ma cas si cist datum :))))))
Fred
Profil
Victorius
Doporučení pro odpovídající
* Pište jenom tehdy, pokud máte co říct. Tlachy si nechte od cesty. Tato diskuse není chat ani zábavní server.
* Jestliže odpovídáte odkazem, uveďte prosím několika slovy, kam míří.
* Odpovídejte jenom na to, na co se tazatel ptal. Držte se tématu.

Zdroj: Pravidla diskuse
Victorius
Profil
Fred
...a? neco z toho jsem ted porusil?
Anonymní
Profil *
Victorius OT: No trochu mě to už naštvalo, i když teď poruším ty pravidla já. Odpovídáš na mraky starých dotazů a kdyby si psal nějaký hovadiny, určitě by se někdo ozval už dávno. Hovadiny většinou nepíšeš, takže potud je to v pohodě. Jenomže odpovídáš na příliš mnoho dotazů, které jsou již v podstatě vyřešeny a zahlcuješ tak tuhle dikusi tím, že nedořešené dotazy se propadají pryč z úvodní stránky a předbíhají je ty staré, které znovu otvíráš. Prostě nic ve zlým, jen se trochu možná kroť, je blbý že to říkám zrovna já jsem tu občas taky poměrně aktivní a dokonce i občas napíšu hovadinu, nicméně se snažím ovládat a nereagovat na vše, je to sice trochu autocenzura, ale je myslím v zájmu přehlednosti tohohle webu.
Fred
Profil
To jsem byl já jen jsem v jiném prohlížeči tak jsem nebyl přihlášen ;-)
mgiel
Profil
přesně tak a proto už nebudeme odpovídat třeba na téma měsíc staré ...bylo by dobry kdyby autor mohl stare tema smazat.
Acci
Profil
mgiel
Nestačí zamčít? Kdyby ho smazal a pak by se chtěl podívat na rady co jste mu daly, tak už by nemohl
Fred
Profil
mgiel Pokud je autor člen může ho zamknout ;-)
habendorf
Profil
mgiel:
bylo by dobry kdyby autor mohl stare tema smazat - to by bylo hodně špatný, protože takhle má každý možnost poučit se ze starých diskuzí. Autor (nebo moderátor) ale může vyčerpané téma zamknout.

PS: sakra :o)
Acci
Profil
Fred
habendorf
Já jsem byl první!
mgiel
Profil
fred kde je zámek ??
Acci
Profil
mgiel
Čteš nápovědu? Já jsem ji četl dnes.
mgiel
Profil
acci dik za napovedu ze mam cist napovedu ,tu jsem necetl nikde ani nepamatuju :) - kouknul jsem do ni a uz vim jak na to ,ale zamknout tohle nemuzu :( asi jsem nebyl clen kdyz jsem to zakladal
Acci
Profil
mgiel
Není zač
Victorius
Profil
v tom pripade se omlouvam, data jsme si ale opravdu nevsiml
enoice
Profil
ni nevidim, leda tak ctyristactyrku
Erik
Profil *
Koukni se úpně nahoru na datum.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0