Autor Zpráva
Grapnet
Profil *
Ahoj, jsem dost mladý a tak omluvte moji neprofesionalitu ale snažím se zařadit do AT sféry protože mě počítače velice zajímají. Obecně mě baví programování i tvorba grafiky, věnovat bych se chtěl ale jen jednomu. Proto se ptám po čem je většinou větší poptávka jestli po graficích(grafika, html, css), nebo po webových programátorech (php,js).

Taky by mě zajímalo jestli většina zaměstnavatelů co zaměstnávají grafiky vyžadují aby grafik dělal v určitém editoru například v PhotoShopu. Nejsem moc bohatý a tak pracuji pouze v GIMPU a tak by mě zajímalo jestli bych měl už na PhotoShop začít šetřit nebo to vyžaduje jen málo kdo?

Děkuji vám za cenné odpovědi a omlouvám se že mrhám vaším časem.
Railbot
Profil
Grapnet:
Proto se ptám po čem je většinou větší poptávka jestli po graficích(grafika, html, css), nebo po webových programátorech (php,js).
Nadprůměrně dobrý grafik i programátor najdou uplatnění vždy.

Taky by mě zajímalo jestli většina zaměstnavatelů co zaměstnávají grafiky vyžadují aby grafik dělal v určitém editoru
Bývá to většinou Photoshop, pro vektorovu grafiku Illustrator a pro animace Flash.
Grapnet
Profil *
Railbot:
Nadprůměrně dobrý grafik
Co si pod tím mám představit?
panther
Profil
Grapnet:
Co si pod tím mám představit?
že budeš šikovný a nebudeš tvořit stejná díla jako stovky a tisíce dalších. V tomhle odvětví (a je jedno, jestli jsi grafik, kodér, programátor nebo něco jiného) se dokáží dobře uplatnit jen ti, kteří jsou lepší než ostatní. Zbytek nemá šanci se tím uživit.
KUBUS
Profil *
Pokud se naučíš dobře v GIMPU, tak si myslím že je uplně jedno že nedělaš v Photoshopu... Já osobně použivám už hodně dlouh GIMP a to už nějakej ten rok, jediné co nakonec udělám je že uložím návrh do .PSD.
Nakonec každému jde jen o jedno... konečný návrh který ztoho uděláš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0