Autor Zpráva
msigmund
Profil
Dobrý den,
prosím o názor na přehlednost atd. grafického návrhu webu.
Rozhodl jsem se předělat svůj web kde mám online hry. Link na grafický návrh Odkaz.
Děkuji.
joe
Profil
I když to vypadá jako starší web, s přehledností, na kterou se ptáš, to není špatné. Jen se mi nelíbí ty šedé boxy okolo obrázků (nahoře a dole) a ten stín se tam taky nehodí.
Dranel
Profil
msigmund:
Použitelnost (odvozená od přehlednosti) je špatná, jelikož dáváš uživateli na výběr moc možností zároveň. Kategorií her je tam tolik, že si nedokážu rychle vybrat. Musím je všechny pročíst. To samé se týká toho pole her. Je jich tam tolik a navíc tam není žádná past na oko. Vše to působí jednolitě, zamřížkovaně, že ani nemám chuť si to prohlížet - na první pohled nic zajímavého. Závěrem? Moc nahňácané na sebe a málo bílého místa (white space).
msigmund
Profil
Dobrý den,
děkuji za názor. Bohužel těch kategorií tam je úmyslně tolik vzhledem k množství her a snadnému hledání.
Ale pokusil jsem se to rozdělit, ostatní kategorie budou v "Nejhledanější online hry" a něco jsem honem udělal, vlastně změnil jsem vše :-D
Druhý pokus je na Odkaz
Je to lepší, jdu správným směrem?

Děkuji.
KGW
Profil
Je to hezký, ale nějak to ztratilo tu hravost. Takto dneska vypadá každej druhej web.
msigmund
Profil
Díky KGW, hravostí myslíš obrázky, oživit to nějakými obrázky?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0