Autor Zpráva
TomasJ
Profil
Zdravím,
nevím jestli to zařazuji správně, kdyžtak to přesuňtě. K tématu:
Potřeboval bych vědět, jak by měl vypadat vzhled pro web rockové kapely. Nevíte o nějakých? Nějak mi došly nápady (které mimochodem za nic nestály). Děkuji.
xmark
Profil
Růžový, zaoblený, s kytičkama a velikánskýma písmenema a srdíčkama. Taky hrošíci jsou fajn.
TomasJ
Profil
Fajn, tak jsme se pobavili a teď vážně prosím.
EDIT: Podobné srandičky si pro příště promysli než je vypustíš z hlavy do světa. Neříkám, že nechci poradit, ale takovéhle rady si můžeš strčit za klobouk (obrazně řečeno).
habendorf
Profil
TomasJ:

Tak na blbou otázku blbá odpověď, čemu se divíš?
Kcko
Profil
Gooooooooogleeeeeeeeee http://templates.entheosweb.com/Rock-Band.asp
Websluzby
Profil
TomasJ: Inšpiráciu nájdete keď si pozriete weby renomovaných rockových kapiel - čím Vás nenahováram na kopírovanie :-)
TomasJ
Profil
habendorf:
Asi ničemu.

Kcko:
Díky.

Websluzby:
Ano, to jsem udělal, ale asi jsem koukal na špatné weby. Třeba stránka skupiny Accept, přijde mi taková chudá a navíc mám dané logo, které musí zůstat (je v červené) a web nesmí vypadat tak nějak jak popsal xmark a pak jsem se díval na pár webů českých kapel, které ovšem taky stály za starou belu (zkrátka starý design).

Díky.
Petr ZZZ
Profil
TomasJ:
Divoký vlasatec a/nebo plešatec s kytarou, případně několik vlasatců/plešatců s několika kytarami, spíš tmavší řešení, večerní nálada, různobarevný dým, pódium, publikum se zdviženýma rukama. Případně, jak by řekl Čapkův neznámý básník, dívka zlomený květ labutí šíje ňadra buben a činely. 235.

Nebo alternativně růžoví hrošíci, jak navrhuje xmark. ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0