Autor Zpráva
marvoc
Profil *
Zdravim,
budu rad pokud se mi podivate na moje portfolio, dal jsem svou praci dohromady
a udelal lehky design. Kdyby vam z toho nebylo neco jasne, tak mi dejte prosim
vedet.
Adresa webu je http://martinart.eu/.
Plaváček
Profil
marvoc:

Pěkné, decentní, nepřeplácané. A nádherné ilustrace.

Možná jenom drobnost ke kódu - nadpisů H1 je zde http://martinart.eu/omne.html trochu zbytečně moc a pro seznam položek je lepší užít k tomu určený element - UL a LI.

A ještě - ve vlastním zájmu si odstraň trochu zbytečnou duplicitu: http://www.martinart.eu/ a http://martinart.eu/ (viz přesměrování na JPW).
Railbot
Profil
Není to špatné, ale vaše práce by si zasloužila ještě o třídu lepší prezentaci.
xmark
Profil
Horní menu jsem vůbec neviděl, dokud jsem nahoru nenajel myší, abych vyzkoušel klikatelnost hlavičky. Chtělo by to zvýraznit.
Plaváček
Profil
Railbot:

ale vaše práce by si zasloužila ještě o třídu lepší prezentaci.

Možná ano, ale i takhle jednoduché portfolio svůj účel splní. Je ale pravda, že i já vidím možnost, jak svou skvělou práci lépe prezentovat. Ale to už je lehce mimo téma.
marvoc
Profil *
diky vsem, ja to pojal ale hlavne tak, aby ta ma prace vystoupila a web zaniknul, takze podle reakci to asi svuj ucel splnilo.
to menu asi zvyraznim, sam si nejsem jist jestli je to az tak viditelne.
marvoc
Profil *
Plaváček:
Jak myslis tu duplicitu presmerovani. ja bych chtel abys mohl napsat adresu bez www nebo i s.. ale vic tomu nerozumim ;)
Plaváček
Profil
marvoc:

Horní navigaci bych také možná dopřál o fous větší kontrast, nicméně - u podobných portfolií je v pořádku, že samotná okolní grafika je upozaděna, aby lépe vynikla nabízená práce. Chce to jenom lepšího kodéra, jinak bych se v tom už o moc víc nevrtal.
Plaváček
Profil
marvoc, marvoc:

Jak myslis tu duplicitu presmerovani

To je poměrně zásadní věc, ale nesouvisí s tímto vláknem, více třeba u Marka Prokopa: http://vyhledavace.info/seo-faq/7/duplicitni-obsah
joe
Profil
Ilustrace jsou opravdu pěkné, i když mně osobně tento typ grafiky nic neříká. Nevím co chceš hodnotit, ale hodnotím weby kompletně - i když to máš v kategorii webové grafiky.

Web se mi ale nelíbí. Docela se divím, že umíš takové ilustrace, ale že na web dáš takové barvy? Zvláštní :-)
Barva hlavičky se mi nelíbí a zvolený odstín mí nesedí k ostatním barvám. Proč ten vnitřní stín? Proč tak výrazný překrývací div v hlavičce? Z jakého důvodu nejsou programy napsány klasickým textem?

Při kontrole webu zobrazení bez stylů by měl být dokument strukturovaný - tj. měl by obsahovat nadpisy místo obrázků. Zde by byl vhodný image replacement. Samotný kód stránky obsahuje zbytečně moc divů.

Popravdě jsem nepochopil rozdělení stránky, proč je pod portfoliem skoro to samé jako pod ilustrací (nahoře)? Rozvrhl bych to lépe.
Bubatu
Profil *
Nemůžu se toho zbavit ale prostě ta barva loga mi nesedí k tělu webu. Stručně a rychle :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0