Autor Zpráva
j0hny
Profil
Zdravím,

Potřeboval bych trošku obsáhlejší radu. Snažím se vytvořit v photoshopu (může být i v corel photopaint) jistý efekt. Pokusím se popsat moji představu, předem se omlouvám jestli to bude nesrozumitelné... Představte si dřevěnou desku položenou na zemi a přes ni lehce přehozené tenké prostěradlo, jenž je větší než ona deska a přesahuje tak na zem, vytváří mírný přechod, lehce nakrabaťený, nebo jak to říct. Přesně takovýto obrázek bych chtěl v realistické podobě vytvořit v photoshopu, ale vzhledem k tomu že se to špatně popisuje jsem na netu návod na něco podobného nenašel. Kdybyste někdo měl nápad jak tohoto docílit nebo snad odkaz na nějaký článek, budu vám nadosmrti vděčný ;-)
Petr ZZZ
Profil
Položil bych desku na zem, hodil přes ni prostěradlo a vyfotil to. Až potom bych to upravoval ve Fotošopu. Jinak se myslím hrozně nadřeš nebo se ti to nepovede vůbec. Když to uděláš ve studiu (prostě v nějaké tmavé místnosti) a nasvítíš zešikma zleva třeba červeným a zprava modrým světlem, získáš materiál, se kterým se budeš moci vyřádit.
j0hny
Profil
Petr ZZZ:
Tomu jsem se právě chtěl vyhnout, protože nemám prostory na focení ani moc kvalitní foťák. Ale asi mi nic jiného nezbyde. Každopádně díky moc za reply....
wNi'
Profil *
Ak v PS, tak by so msi spravil fotku, kľudne aj mobilom na tom absolútne nezáleží, z fotky obkreslil čo by sa dalo a ostatné dotvoril z reality...
Ale to jedine v tom prípade ak máš aspoň tablet.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0