Autor Zpráva
Lee
Profil *
Hledám nějaký grafický editor. Vyzkoušel jsem photoshop trial verzy a gimp. Photoshop mě sedl narozdíl od gimpu který mi přijde dosti neefektivní. Proto se bych vás poprosil aby jste mi doporučili nějaký grafický editor který se dá využívat na webdesign a je na dobré úrovni. Jediná moje podmínka je aby byl free, děkuji. (Editor chci využívat především na webdesign.)
Joker
Profil
GIMP mi z editorů zdarma přijde nejlepší.
Ty jednodušší editory bývají zaměřené spíše na úpravu fotek, než na tvorbu grafiky.

Jestli to není moc mimo téma, v čem například je GIMP neefektivní? Já jen že mně se s ním pracuje docela dobře a dá se s ním dosáhnout úžasných věcí.
Lee
Profil *
Možná je to jen tím že ho moc neovládám, ale například když chci použít nějaký filtr tak v photoshopu jsem jsem krásně vyděl co ten filtr udělá a to sem ho ještě nemusel použít. Tím pádem sem si mohl libovolně nastavovat atributy a hned jsme vyděl jak to bude vypadat. V gymu vždy musím stisknout budiž a je to spíše takový styl "pokus omyl". Další věc co mi přijde velice neefektivní jsou masky které jsem v photoshopu hojně využíval a v gimpu mi příjdou strašně neprakticky řešené. Je to jen můj názor a třeba mám gimp jen špatně nastavený...
panther
Profil
Lee:
s Gimpem jsem nepracoval, ale existuje spousta tutoriálů, případně i Gimpí fórum, takže si nemyslím, že by to muselo být úplně pokus-omyl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0