Autor Zpráva
laijk
Profil
Ahojte, neviem ako je to s obrázkami formátu .ico, ale vždy keď si stiahnem hocijakú veľkú ikonu tak mi ju zobrazí mozzila malú (všetky sú rovnakej velkosti), ale ak nastavím atributy width a height aby bola vačšia tak sa síce zvačší na požadovanú veľkosť, ale je strašne rozmazaná, a to aj keď stiahnem ikonu s vačšími rozmermy aké jej dám atributmi width a height
laijk
Profil
-oskúšal som formát .png a ten ide lepšie, vlastne tak ako chcem, a neviete či .png sa správne zobrazí vo všetkých prehliadačoch?
Keeehi
Profil
laijk:
Formát ico není určený k tomu, aby se zobrazoval v prohlížečích. K tomu je třeba jpg, gif, nebo png. Ikony v sobě mohou mít několik verzí té dané ikony podle velikosti a firefox se s tím prostě asi popere tak, že vezme první verzi a jelikož to bude asi 16*16, tak zobrazí tu.

a neviete či .png sa správne zobrazí vo všetkých prehliadačoch?
Pokud nebude poloprůhledný, tak by to mělo být v pohodě a i ta poloprůhlednost se dá napravit.
laijk
Profil
Keeehi:
ďakujem, nevedel som, že by sa mal (má sa) používať formát .png, už mi to ide pekne, a ide to aj v ostatných prehliadačoch po menších úpravách
xmark
Profil
laijk:
http://www.jakpsatweb.cz/favicon.html
Použij nějaký editor ikon. Ten ti dovolí vyrobit ikonu, kde bude více velikostí v jednom souboru.

Keeehi:
Formát ico není určený k tomu, aby se zobrazoval v prohlížečích. K tomu je třeba jpg, gif, nebo png.
Zdroj by byl?
Keeehi
Profil
xmark:
Zdroj by byl?
By nebyl. při psaní [#3] jsem žádný neměl. Zapomněl jsem snad na něco? Jestli ano, tak sem s tím. Ale jestli přesto trváš na zdroji, tak třeba http://www.jakpsatweb.cz/obrazky-priprava.html.
xmark
Profil
Keeehi:
Ouha, tak koukám, že jsem asi střelil mimo, sorry. Pochopil jsem otázku špatně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0