Autor Zpráva
fleury16
Profil
Dobrý den,
dělám něco ve photoshopu pomocí magnetického lasa a chci vědět jak mám udělat krok zpět, když už se mi to tak udělá další bod(v případě že se nepovede a zajede někam kam nechci) děkuji
Petr ZZZ
Profil
Zajeď prostě s tím lasem zpět na bod, ze kterého jsi zajel tam, kde se vytvořil bod, který nechceš, jednou klikni, jeď tam, kam to chceš, dokonči celý výběr. Po uzavření výběru by ta nechtěná odbočka (dosud patrná jako tenká čára "navíc") měla zmizet.

Dodatek: Řešení, které nabízí ↓ Marek88, je lepší!
Marek88
Profil
Popravdě mě to taky nenapadlo a musel jsem chvilku googlit, ale je to naprosto triviální. Prostě zmáčkneš klávesu "delete"...
Z3NTIVA
Profil
Já vždy, když chci udělat krok zpět ( nevím jestli to funguje i u lasa ) zmáčknu CTRL + Z , když chceš udělat víc kroků z5 za sebou, musíš zmáčknout CTRL+ALT+Z (nebo CTRL + SHIFT +Z, ted nevím, něco vždy zmáčknu a funguje to, už to mám zažité že ani nevím co mačkam, spíš by ale ělo fungovat to ctr alt z :) )

Moderátor Petr ZZZ:
• Nejsi-li si jistý, testuj a až potom raď, zvlášť když vytahuješ téma staré tři měsíce.
• Zkus prosím psát česky.
jenikkozak
Profil
Z3NTIVA:
staré téma, špatná odpověď.
Ctrl + Z, resp. Ctrl + Alt + Z funguje až v případě, že máš výběr dokončený, nikoliv v průběhu provádění výběru, kdy se kotva vytvoří na místě, kde ji nechceš.
Adrifinel
Profil
Stačí ten delete. Nás to takhle učili na kurzu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0