Autor Zpráva
h4ever
Profil *
Zdravím,
předem chci říct, že jsem se díval na článek o kopírování a vkládání , ale že mi to moc nepomohlo, tak snad někdo poradí tady.

Ve Photoshopu se snažím zkopírovat obrázek z jednoho dokumentu do druhého pomocí akce. Obrázky jsou téměř identické, takže se musí překrývat to co tam vložím s vrstvou pod tím. Jenže při vkládání se někdy obrázek posune (takže se ty dvě vrstvy nepřekrývaj).

Zkoušel jsem dvě metody, buď vybrat vše, ctrl+a nebo vybrat jen jeden pixel uprostřed. Ale ani jedna nefunguje spolehlivě.

Pomocí akce provádím toto: otevřít dokument c:/a/01.png a c:/b/01.png, vybrat vše, zkopírovat, zavřít dokument, vybrat vše (nebo druhá možnost: vybrat střed, jeden pixel), vložit (v této fázi by se měli obrázky překrývat). Sloučit, uložit, zavřít. A celý tento postup aplikuju 36x na další obrázky jen se mění čísla souborů. Všechny obrázky mají stejný rozměr a typ.

Obě metody mě fungují na první obrázek. Ta druhá metoda ještě funguje na další dva obrázky. Ale obrázky 04.png až 19.png se posouvají postupně směrem nahoru a pak zase dolů. A od 20.png je to vše přesně srovnané jak má.

Tak nevím kde už hledat chybu, tak jestli někdo poradí, budu rád

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0