Autor Zpráva
Tomáš Krajči
Profil *
Dobrý den,

jsem začínajicí grafik a rád bych slyšel Váš názor na mou práci. Jedná se o pokus vytvoření mého portofolia. Ještě to není dokončeno ale potřeboval bych vědět jakým věcem se vyvarovat či naopak. :)

[img]http://postimage.org/image/1n4eiws78/[/img]

Předem děkuji za kritiku.

S pozdravem

Tomáš Krajči
Tomáš Krajči
Profil *
Tomáš Krajči:
Odkaz
Sir Tom
Profil
Tomáš Krajči:
Také dobrý den,
ač klikám na odkaz a kopíruji jej do adresního řádku, vždy se dostanu pouze na stránku postimage.org. Patrně odkaz je chybný - škoda...
Tomáš Krajči
Profil *
Sir Tom:

Do třetice všeho dobrého :) ZDE
Sir Tom
Profil
Tomáš Krajči:
Je to zajímavé a líbí se mi to, ale mám pocit, že nejdůležitější text a obsah má málo prostoru.
Plechovky na silnici a billboard mi svým grafickým vzhledem nezapadá do okolí - oboje jsou ručně malované, nýbrž pozadí je patrně reálné. Možná by bylo lepší dát na pozadí desku stolu - jakože pak onen deník na něm leží a můžeš pak na tu desku dále přidat i další věci - tužku, štětec, samolepky, magnetky, připínáčky, barevné pastelky, papírky s podpisy, apod.
Ale jinak je to asi dobré až na to, že mi divoké "horké" okolí nepasuje ke kancelářskému deníku. Zkus ctít pouze 1 hlavní motiv a dle něj se řídit...
Tomáš Krajči
Profil *
Sir Tom:
Zdravím, tak jsem upustil od portfolia a zkusil něco jiného.

Ještě bych chtěl poděkovat za kritiku té není nikdy dost a vážím si jí. Jinak bych chtěl podotknout že to není hotové a pořádně vyměřené. Jen bych potřeboval vědět čeho bych se měl vyvarovat. Tak tady to je NÁHLED ..

Předem děkuji za odpověd.
Tomáš Krajči
Profil *
Sir Tom, Sir Tom:
Aktualizováno : Odkaz zde
Sir Tom
Profil
Tomáš Krajči:
No - z obrázku toho moc vyčíst nelze...
Ale - líbí se mi to a je to pěkné - na WOW bych očekával takovouto grafiku. Vadí mi pouze nadpis INSEPTIA - je moc malý a nevýrazný...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0