Autor Zpráva
jancikfilip
Profil
Ahojte, bol by som rád ak by ste mi vytkli všetky chyby, alebo veci ktore tam chybaju v ramci grafiky..... čo by malo byť inak.. nejake detaily atď.
Poteším sa každej pripomienke.
náhľad webu
Ďakujem :)
noby
Profil
Mě osobně se nelíbi ten button na aktivním odkazu. Čím ho nahradit nevím, jelikož nejsem grafik. Jinak dokonalost sama o sobě
okolojdouci
Profil *
Horních 55 % nadprůměrných.
Dalších 25 %: všechno splývá. Pozadí, tmavé okraje boxů, záhlaví boxů, boty, BOTY!!!
Zbytek: ok
Ivy
Profil
Dokonalost ještě ne, ale návrh má vysoké aspirace.
* Připadá mi malinko podivné rozsekání postavy obsahem, i když jako nápad je to skvělé. Zkusila bych si pohrát a posunováním obsahu, možná trochu popojet dolů s Odkazy, Novinkami a Kde mě najdete aby ty boty nepůsobily tak trochu divně (ale možná to bude trochu divné pořád, nevím). Stejně tak Fotogalerie a Video, zkusit jak to bude působit trochu níž. Póza je opravdu působivá, je skoro škoda že je zakrytá obsahem, zejména je mi líto těch houslí. Kdyby to bylo na mě, vyzkoušela bych oddělení Novinek a Koncertů aby byly vidět housle, i když vážně netuším jak by to vypadalo, možná kdyby měla ta mezera ubranou sytost tak by to nemuselo působit jako přerušení obsahu. Další co mě napadá je zkusit obrázek oříznout zprava, umístit postavu doprava aby byla vidět celá a obsah naskládat vlevo (i když netuším jestli to půjde vyvážit).
* Housle jsou vlastně jediným grafickým prvkem, který připomíná že jsme na hudebních stránkách. Možná bych zkusila vymyslet ještě něco - třeba místo spirálek v písmu nadpisu notový klíč, místo čárky nad í notu nebo něco podobného. Tečky třeba taky nahradit malinkýma notama.
* Podkladový obrázek je hodně do hněda, nejspíš je to proto aby nepřebíjel obsah, ale působí to docela fádně. Co třeba alespoň mraky nechat malilinko do modra?
david78
Profil
celkom príjemný design, jediné čo by som možno riešil, že fotografia v pozadí trocha nehrá s celkom tj. hore je to dosť voľné a potom dolu to začne byť veľmi "busy".. . a problém je iba v tej kompozícii fotografie versus hlavné funkčné prvky layoutu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0