Autor Zpráva
Pavel35
Profil *
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak se dá udělat výplň/přechod z prolnutí více barev. Nevím, jak to mám pojmenovat. Prostě mám např. čtverec a v každém rohu mám jinou barvu..třeba modrou, zelenou,
žlutou, červenou. Jak udělat výplň čtverce tak, aby vznikl přechod mezi těmito barvami ?
Díky. Pavel
panther
Profil
Pavel35:
sice ti s problémem konkrétně neporadím, ale těm, kteří budou znalejší než já, by se asi hodilo doplnit, v jakém programu pracuješ. Nemyslím si, že by to bylo ve všech stejné. Ty se snáze dočkáš přesnější odpovědi.
okolojdouci
Profil *
A taky bych možná napsal, jestli jde o jednorázové vytvoření obrázku (pak by bylo nejjednodušší někde ho najít a odfotit printscreenem, pokud jde o běžnou paletu), nebo o jeho dynamické vytváření na webu (jak jsem to na první přečtení pochopil já).
david78
Profil
http://www.youtube.com/watch?v=3cy_bc-PMgE
Nemusíte vedieť anglicky, všetko rýchlo pochopíte, podobné možnosti by mal mať aj free editor GIMP
Ešte doplním, že pre vytvorenie vlastného prechodu treba kliknúť na náhľad (ikonku)prechodu
vľavo hore.
Ešte šikovnejšia možnosť je dvojklik na vrsvu v palete vrstiev a zvoliť možnosť gradient overlay (ale upravovaný objekt musí byť ako samostatná vrstva)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0