Autor Zpráva
Camo
Profil
Zdravím vás,
nevie mi niekto poradiť, na stránke http://camo.tym.sk/atelier/animacie.php mám nejaké veci čo som robil a keď som to tam dával tak všetko fungovalo ako som chcel(animácia sa hýbali). Po dlhšom čase som stránku navštívil a nerozumiem, čo sa deje. Totiž niekedy sa animácie neprehrajú. Ostanú na prvom políčku ako statické obrázky.
Netuší niekto, kde mám chybu?

Vďaka!
Rfilip
Profil
Mě se všechny obrázky přehrají
Camo
Profil
Rfilip:
Aký máš prosím ťa prehliadač? Teraz som to testoval a zistil som, že to robí len môj FF. Ale aj tak neviem stále v čom je problém...
Rfilip
Profil
Používám chrome, ted jsem to taky testnul ve všech (ie, chrome, ff) jen ff se chová divně, někdy je přehraje někdy ne taky nevím čím to je
Petr ZZZ
Profil
Jako možná příčina popsaného chování mě napadá následující:
Animovanému gifu lze nastavit, kolikrát se má přehrát. Pokud je nastaveno jednou, přehraje se jen jednou – má-li se takový gif přehrát znovu, je třeba obnovit stránku (F5).
Rellik
Profil
Mě se v FF přehrávají všechny pořád dokola...
Camo
Profil
Na príčine je ak som to správne pochopil, nejaké chybné prepletenie animácií a CSS3 vlastnosti transform(priznávam nechápem) v kombinácii s Win XP. Ale riešenie som ešte nenašiel, hoci ako som zistil, tak sa to rieši už vyše pol roka...
Neviete kedy vyjde nový FF?

Rellik:
Ty máš aký OS?

EDIT: To s tým CSS3 som zrejme napísal blbosť, tak to berte s rezervou.
Rellik
Profil
Camo:
Rellik:
Ty máš aký OS?
Linux ;)
Camo
Profil
Nikto o tom nič nevie poradiť?
Čudné je, že prvý gif sa prehrá normálne a aj na iných stránkach sa mi gify prehrávajú. Ale keď tomu cez Javascript prehodím adresu, tak mám problém a nechápem prečo. Firebug nič nehlási(aspoň ja nič nevidím). Normálne mi to nevedia vysvetliť ani na mozilla.cz....
Kubo2
Profil
Caw Camo, pridal som ti tam funkciu prednatahni spustanu pri prejizdeni mysi nad odkazem.
Uploadol som si to na web, můžeš se podívat.
Ted sem to zkousel i ve FF a jede to.


function prednatahni(url) {
    var grafo = new Image(); // vytvorim novy objekt image
    var hotovaUrl = "http://camo.tym.sk/atelier/animacieIMGs/" + url;
    grafo.src = hotovaUrl; // prednacitam obrazok
    }
    
Žádná velká veda.
Camo
Profil
Kubo2:
Díky moc, tiež som už myslel na preload, ale chcel som hlavne zistiť čo je príčinou, lebo vysvetlenie stále nemám. Funguje to v pohode len som to ešte zakomentoval kým je to na fórach. Takže riešenie by bolo, len by som rád pochopil príčinu.
Kubo2
Profil
Camo, Kubo2:
Žádná velká veda
Beru zpátky.
Camo
Profil
Tak mám ešte jedno riešenie a síce, stačí ešte raz kliknúť na problémový odkaz a animácia sa prehrá. Ale čo do mrkvičky to do toho Firefoxu vošlo???? Ako ho môže rozhodiť taký primitívny script...
Kubo2
Profil
Camo:
stačí ešte raz kliknúť na problémový odkaz a animácia sa prehrá
Tak toto je naozaj zaujímavý výsledok :-) Ako keby si si obrázok otvoril a následne opätovným kliknutím spustil ako video :) Ja už tomu vôbec nerozumiem...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0