Autor Zpráva
michal86
Profil
Ahoj,

Právě v Dreamveaveru řeším problém. Budu připravovat rozsáhlejší stránky. A budu potřebovat aktualizovat v případě změny Hlavičku, zvlášť Menu nebo Patičku. Každý prvek potřebuji mít v jednom HTML souboru, abych v případě změny předešel ručnímu kopírování. Vím, že jsou různé způsoby jak prvky dynamicky načítat, (PHP, Javascript, Iframe. Nevím ale jak to v Dreamveru provést. Asi nejpřijatelnější je pro mě s toho PHP, v případě iframe jsi nejsem jistý, že se vždy načte. Můžete mi prosím poradit, nemám zkušenosti a nevím jak takové dynamické stránky v Dreamveaveru dosáhnout. Pomoholy by mi odkazy na tutoriály s tímto tématem, klidně i v angličtině a vaše zkušenosti s tímto problémem v Dreamveaveru. Obecně nemám ani zkušenosti s PHP, ale doufám, že si s tím v Dreamveaveru poradím.

Děkuji za vaše postřehy
Monkeys
Profil *
michal86:
Neviem aku verziu pouzivas ale v CS4 ak das v PHP dokumente include tak sa ti automaticky nacita externy subor do listy dokumentu. Na ktory ked kliknes vidis jeho obsah.

M.
michal86
Profil
díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0