Autor Zpráva
exoslav
Profil
Čau,
s grafikou nemám skoro žádné zkušenosti, a proto bych se chtěl zeptat, zda byste mi doporučili nějaký WYSIWYG editor, v kterém bych mohl dělat webovou grafiku (mám takovou představu, že v tomto editoru bych si udělal grafiku a potom ji ve photoshopu ořezal a poté nakódoval). Nebo jak děláte grafiku vy? Všechno ve photoshopu nebo vycházíte z nějakých předloh a jen to poté doupravíte?

Děkuji za rady.
Pavel X
Profil *
dopurucuju WYSIWYG editor Composer používám jej jako "nástupce" místo jinak skvělého NVU.
Přečti si tenhle článek http://www.slunecnice.cz/tipy/wysiwyg-editory-kdyz-pise-kod-za-cloveka-stroj/
margin
Profil *
Pavel X:
WYSIWYG editor Composer používám jej jako "nástupce" místo jinak skvělého NVU
Composer je předchůdce NVU, "nástupce", přesněji fork NVU je KompoZer, ale vývoj všech programů ustal.

exoslav:
mám takovou představu, že v tomto editoru bych si udělal grafiku a potom ji ve photoshopu ořezal a poté nakódoval
V HTML WYSIWYG editoru grafiku neuděláš, musíš ji udělat v grafickém editoru.
Pavel X
Profil *
Záleží na tom ?
exoslav
Profil
No, já jsem si teď stáhnul corel web creator, a v něm grafika jde dělat + ti sám píše kód. ale přijde mi dost nepřehledný... Já mám na myslí nějaký podobný editor, kde by např. už byly předem udělané návrhy na menu,pozadi atd. a já bych to jen skládal do výsledného vzhledu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0