Autor Zpráva
spammer
Profil *
Čauky potřebuji sehnat nějaký kvalitní grafický editor (ZDARMA!!!) kde by se dal vytvořit webdesign.
jenikkozak
Profil
Blábol.
Tímto ti vracím tvůj včerejší nadmíru užitečný příspěvek.
janbarasek
Profil
spammer:
Mě osobně na všechno vždycky stačil Gimp a Pinta Editor (ten je ale asi jenom pro Linux). Jinak se dá webdesign dělat často i bez grafického editoru -> stačí si ho jen navrhnout na papíru a pak jen nakódovat podle myšlenek.
jefitto44
Profil
Gimp, Photo filter... v tom druhom som celkom skiller, dajú sa v tom divy, aj keď pôvodne nie je určený na tvorbu grafiky, lež na úpravu fotiek
spammer
Profil *
Díky.
Trejpa
Profil
jefitto44:
Kdyžtak PhotoFiltre.
juricaj
Profil *
Adobe uvolňuje zdarma ke stažení i starší verze Photoshopů, když jsem s grafikou začínal, vystačil jsem si s malováním a Photofiltrem, ale po čase tě to kombinování a otevírání dvou a více programů znudí. Pokud se takovou tvorbou chceš zaobírat častěj, mrkni se sem: http://gizmodo.com/5973730/grab-photoshop-and-cs2-for-absolutely-free-right-here
jenikkozak
Profil
Pokud nemáš tuto verzi zakoupenou, její použití není legální, přestože ji 10 let po jejím vydání Adobe přestalo kontrolovat aktivační kódy.
juricaj
Profil *
Tedy tím pádem Adobe neoficiálně souhlasí s použitím CS2 zdarma. ;)
Davex
Profil
juricaj:
Tedy tím pádem Adobe neoficiálně souhlasí s použitím CS2 zdarma. ;)
Nesouhlasí. Adobe pouze vypnulo aktivační servery pro staré verze svých produktů, a aby si je legální uživatelé mohli v případě potřeby přeinstalovat, tak jim poskytli upravenou instalaci s licenčním klíčem, která nevyžaduje aktivaci (protože by jinak byla neúspěšná). Legálnost instalace se stejně jako v ostatních případech posuzuje na základě dokladu o koupi produktu.
jenikkozak
Profil
Nesouhlasí. Autor není povinen používat účinné technické prostředky, aby své dílo ochránil.
juricaj
Profil *
Tohle už je zbytečné obkecávání, dobře, autor nemusí být povinen používat technických prostředků k ochraně díla, ale velice pochybuju, že bude obcházet domácnost po domácnosti (a to zvlášť v Česku) teď když jsou další 4 novější verze. Pořád mi to řešení připadá být víc košér, než to stáhnout třeba pomocí torrentů a craknout. ;)
Bubák
Profil
juricaj:
Pořád mi to řešení připadá být víc košér
Přijde ti třeba více košer ukrást z garáže cyklošlap, než auto? Buď to košer je, nebo není.
juricaj
Profil *
Ok, asi nemá cenu to tady více rozvádět, já se snažil pomoct ještě návrhem dalšího řešení, nechť si dotyčný rozhodne sám co se mu sejde a co je košer nebo není.

Mimochodem díky za rozšíření slovní zásoby, doteď mě napadalo nazvat ten jízdní prostředek jen prostě jako kolo, anebo velocipéd, cyklošlap je fajn. ;)
jenikkozak
Profil
juricaj:
Pořád mi to řešení připadá být víc košér, než to stáhnout třeba pomocí torrentů a craknout. ;)
Je to totéž. Posuzování, které jednání je správnější, ti nepřísluší, neboť tvá morálka ti umožňuje nabádat ostatní k ilegální činnosti. Navíc máš tolik drzosti, že své počínání obhajuješ. O takové chování tu nestojíme.
juricaj
Profil *
jenikkozak:
Rád bych ti připomenul, že jsem se rozhodl tohoto tématu již zanechat. Lehce urážlivějšího člověka by se tvá slova mohla i dotknout, přeci jen hodnotit morální hodnoty ostatních zase může jen těžko příslušet tobě, že? Jako moderátor bys měl jít příkladem a držet se pravidla jen o číslo nižší, než jsi mi sám poslal.
jenikkozak
Profil
Děkuji za soud člověka, který považuje poctivost a lumpárnu za dvě rovnocenné možnosti.
hobr
Profil
Ještě zpět k tématu, já bych z vlastní zkušenosti doporučil Paint.net (asi jen pro Widows). Dělal jsem s ním dlouhá léta a občas ho vytáhnu ještě dnes.
lionel messi
Profil
Vrátim sa k pôvodnej spammerovej otázke. Na bitmapovú grafiku je špičkou Gimp, veľa ľudí berie ako alternatívu PhotoFiltre. Pre Gimp je k dispozícii aj veľmi slušný manuál v čestine, vhodný aj pre začiatočníkov. Vektorovej grafike v oblasti free programov dominuje asi Inkscape.
spammer
Profil *
Díky lidi :-) našel jsem Pixlr.com tak to zkusím ;-)
juriad
Profil
Nedávno vyšla i tištěná kniha od autora toho seriálu na linuxsoftu. Očekávám, že bude také kvalitní. Navíc se zabývá aktuální verzí.
http://www.linuxexpres.cz/knihy/gimp-nejenom-na-pc-ale-i-v-knihovne
Bubák
Profil
Já uvažuji, že bych zkusil ve Windowsech Kritu.
http://www.root.cz/zpravicky/krita-vychazi-ve-stabilnim-sestaveni-2-8-0-poprve-take-pro-windows/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0