Autor Zpráva
Mladá Kuldová
Profil
Ahoj, probírám fotky a ořezávám je abych je mohla dát na web ale PhotoFiltre (verze 6.5.3.0) mi je maže.
Při uložení se mě zeptá na kompresi obrázku tak tam nechvám původní nastavení a když odsouhlasím nastavení tak mi vyskočí okno s touto chybou "Erreur E/S 103" a když okno zavřu a pak i PhotoFiltre tak se bez zeptání ukončí a mě fotka zmizí z PC.
PhotoFiltre jsem přeinstalovávala (je to asi půl roku jelikož jsem s ním začala zas pracovat až teď) a ani to nepomohlo. Nemáte někdo nápad?
Novější verzi nechci nelíbí se mi ovládání a neni mi sympatická.
PS: zatím se mi to stalo jen u formátu JPEG
jefitto44
Profil
PhotoFilter X je rozhodne lepší ako nejaké staré čudá... problém môže byť v tom, že PF 6 bol pravdepodobne určený pre win XP, ak máš teraz osmičku, môže to robiť blbosti. Pravdepodobne to môže vyriešiť, že klikneš pravým na ikonku, klikneš na kartu kompatibilita a tam vyberieš, že spustiť v kompatibilite s win XP, uložíš.

Výhody fotofiltra X- práca s vrstavmi napr., vylepšené priehľadné pozadie, layouty, nové možnosti, vylepšené kresliace nástroje, proste všetko je tam lepšie, takže neviem, kde je problém. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0