Autor Zpráva
Miles
Profil
Zdravím, používáte někdo Web Font Plug-in od Extensis pro zobrazení webfontů například od Google? Nainstaloval jsem to do Photoshopu, což proběhlo v pořádku, ale nezobrazuje to české znaky. I když vyberu české Google fonty a v HTML se normálně zobrazují i s češtinou. Případně pokud někdo používá jiné řešení pro návrhy webu s používáním nesystémových fontů, sem s ním :-)

Díky

Petr
poustevnik
Profil
Já taky pro webdesign používám fonty od Google a v photoshopu je mám bez pluginu. Normálně z google font stáhnu, nainstaluji do windows a automaticky se mi v PS načtou - fungují samozřejmě i s diakritikou.
Miles
Profil
Tak jsem si je také stáhl a nainstaloval do systému, ale v té plug-in jsou také fonty webink a ty nejdou stahovat. Většina fontů na Googlu jsou nic moc, je tam pár dobrejch, ale málo.
Bubák
Profil
poustevnik:
v té plug-in jsou také fonty webink a ty nejdou stahovat
Možná jsem já dělal něco špatně, ale pokud zvolené písmo nešlo stáhnout, vybral jsem si takové, které stáhnout jde, pak jsem zvolené písmo (písma) přidal do kolekce a kolekci písem jsem stáhnul.

Tip pro "hackery": pokud se pošle na Google Web Fonts požadavek s user agentem staré verze Opery nebo Firefoxu (co udělají nesmyslné verze UA, už nevím), Google Web Fonts odešle požadované písmo ve formátu TTF. Mám za to, že výše popsaná metoda přidání požadovaného písma do kolekce je rychlejší a intuitivnější, akorát bez kapky adrenalinu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0