| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Paolini Profil * |
#1 · Zasláno: 3. 4. 2014, 10:34:45
Zdravím,
jakým fontem jsou napsány texty na obrázku? Díky moc.
|
||
| Plaváček Profil |
#2 · Zasláno: 3. 4. 2014, 10:38:56
Paolini:
Zkus nahrát obrázek sem: http://www.myfonts.com/WhatTheFont/ |
||
| IdemeNaHavaj Profil |
#3 · Zasláno: 3. 4. 2014, 10:40:20
|
||
| Paolini Profil * |
#4 · Zasláno: 3. 4. 2014, 10:46:28
Díky
|
||
|
Časová prodleva: 12 let
|
|||
0