Autor Zpráva
Misha
Profil *
Snad jsem to správně zařadil... Při ukládání souboru s grafikou došlo k chybě a já bych potřeboval soubor obnovit, pokud by to bylo možné.
Typ souboru: *.psd - Adobe Photoshop CS5
Jak k tomu došlo? Jelikož se jedná o rozsáhlejší grafiku, ukládání trvalo trochu déle. Nicméně uložení proběhlo a když jsem pak sloučil vrstvy abych mohl udělat náhled, tak se zhroutil systém. Znovu jsem spustil Windows a Photoshop při otevření souboru zahlásil, že je poškozen a zda to má ignorovat, nebo zrušit otevření. Při otevření se zobrazí jen černá vrstva, nic víc. Soubor má ovšem stále svých 800 MB, tak stále doufám, že by se mohl najít způsob jak data obnovit.
Marschmallow
Profil
Misha:
Zkus obnovit stav počítače z automatické (vnitřní) zálohy z toho a toho data, před tím uložením.
Win7: Ovládací panely > Zobratit všechny položky (v levém panelu) > Obnovení systému.
juriad
Profil
Marschmallow:
Pokud vím, tak toto se vztahuje pouze na systémové soubory. Nelze takto obnovit uživatelská data.

Misha:
Obnov soubor ze své zálohy. Žádnou nemáš? Svět je krutý, budeš muset tu grafiku vytvořit znovu.

Ale mohl bys zkusit ten soubor otevřít v něčem jiném (třeba v Gimpu), možná se jinému programu něco podaří zobrazit a následně uložit do nového souboru.
Bubák
Profil
juriad:
Pokud vím, tak toto se vztahuje pouze na systémové soubory. Nelze takto obnovit uživatelská data.
Záleží na umístění, vím, že takto jde obnovit soubor umístěný na ploše, a soubory umístěné mimo disk C: obnovit nejde. Jak je to s ostatními daty uloženými na disku C:, nevím, jen tuším, že to asi nepůjde.
Misha
Profil *
Marschmallow: Nemám to na systémovém disku.

juriad: Zálohu nemám, jinak bych se neptal. Vytvoření zabralo víc než 48 hodin čistého času a tolik už nemám na to abych to mohl odevzdat. Průběžně jsem si práci samozřejmě ukládal, jen ne do několika souborů. GIMP otevře to samé co Photoshop.
joe
Profil
Misha:
Zkoušel jsi nějaký z uváděných návodů / programů, které se dají najít na obnovu poškozeného PSD souboru?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0