Autor Zpráva
simona
Profil *
ahojte chcem si sprawit rozwrh a ked dam obdlznik a ciary a chcem tam nieco napisat zrazu zmizne! newiete mi poradit?
bojars
Profil
simona čím rodíš tie čiary a obdĺžnik?
simona
Profil *
normalne s tymi twarmi uz sa mi to podarilo ale tazko sa mi do toho pise...
bojars
Profil
simona pracuješ v PHOTOSHOPE s vrstvami?
To je ten panel napravo. Vyfarbená vrstva v paneli (v W98 je tmavomodrá) je aktívna vrstva.
Napíš si text.
Pri písaní máš v hornej lište také tlačidlo. Keď ho stalčíš objaví sa Ti ďalší panel pre prácu s písmom.
Na tej vysokej lište s nástrojmi si zvoľ nástroj pre posúvanie objektov. Mala by to byť taká malá šípka s krížikom.
Teraz máš možnosť posúvať napísaný text po ploche (kurzorom a ľavým tlačidlom myši) a zároveň ladiť veľkosť písma(na tom novom paneli).
Takto môžeš ovládať aktívnu vrstvu. Je výhodné, keď máš texty, ktoré chceš polohovať (ladiť veľkosť) v rôznych vrstvách.
ilona
Profil *
ahoj potrebujem si wytvorit tabulku wo photoshope 7! poradte mi please!
Ingrid
Profil *
ahojte chcem si sprawit rozwrh a ked dam obdlznik a ciary a chcem tam nieco napisat zrazu zmizne! newiete mi poradit?
[i
ak chceš písať musím použiť nástroj [T] text. Ak chceš spraviť rámček tak výber [M] musíš orámovať. Dá sa rôzne ale skús [úpravy/ vytáhnout]
Inak tabuľky sa veľmi jednoducho dajú urobiť napríklad aj vo Worde... načo sa zbytočné trápiť v pomerne náročnom grafickom programe
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0